Wpis z mikrobloga

@Fresh247: Też brałem pod uwagę parametry, dopóki nie kupiłem pierwszego iPhona. System chodził dużo płynniej niż android i to nawet po kilku miesiącach używania, gdy był cały zarąbany. Gry mimo słabej specyfikacji też chodziły płynnie. Używaną piątkę można dorwać za jakieś 600-700 zł (słabo się orientuję, ale tak mi się wydaje), a bije na głowę dużo nowsze telefony z androidem. Co do szpanu, to parę lat temu posiadanie jabłuszka to było
  • Odpowiedz
@wistler: w tej chwili android jest bardzo wydajny. 6.0 jest mega stabilny, szybki. Co do gier to masz racje ale nie samymi grami sie zyje. Jest jeszcze aparat, ekran, wymienialnsosc podzespolow, otwartosc na modyfikacje . Jaralem sie produktami od jabluszka do momentu gdy nie bylo mnie na nie stac. Teraz sadze że oferują dobre telefony ale w zawyzonej cenie
  • Odpowiedz
@Fresh247: Z ceną przyznam ci rację, sam nigdy nowego iPhona nie kupiłem. Ogólnie cała ich polityka jest jednym wielkim zdzierstwem, m. in. konieczność kupna oryginalnych kabli, brak możliwości rozszerzenia pamięci itp. Ale mimo to uważam, że ios a android to zupełnie inna bajka ;)
  • Odpowiedz