Wpis z mikrobloga

Mirki z #wroclaw, mam takie pytanie bo jeżeli chodzi o leczenie we wro to jestem głupi, jest gdzieś taka przychodnia któa ma lekarzy rodzinnych/pierwszego kontaktu i do tego specjalistów a to wszystko z refundacją nfz? Konkretnie dermatolog.
#zdrowie #pytanie
  • 16
  • Odpowiedz
@Seid: idziesz do pierwszej lepszej przychodni, zapisujesz się do niej i umawiasz do lek pierwszego kontaktu, ten daje Ci skierowanie do derma i umawiasz się gdzie chcesz, kiedyś na kościuszki były spoko terminy na nfz
  • Odpowiedz
@skarbie: Ok ok ok to ogarniam ale jak byłem np. w luxmedzie albo acamedic to tam już specjaliści sa tylko prywanie. I moje pytanie właśnie o to gdzie znajdę taką przychodnię specjalistyczną która ma kontrakt z nfz. Nie wiem czy nie będzie to np. ta na Prusa
  • Odpowiedz
@Dar_Q: Od zeszłego roku chodzi się ze skierowaniem, wiem bo męczę się po nich od jakiegoś czasu. Ale to nie problem, problemem jest refuncadja, nie chcę płacić 200 za wizytę i zabieg ._.
  • Odpowiedz
@Seid: ale luxmed czy acamedic itp to nie sa publiczne przychodnie, jesli nie masz u nich pakietu to za wszystko placisz. Co do reszty sprobuj na stronie nfz wyszukac wolnych terminow do dermatologa, wbrew pozorom ta lista jest w miare aktualna.
Wtedy jakikolwiek lekarz pierwszego kontaktu w celu dostania swistka i ze swistkiem do lekarza z listy.
  • Odpowiedz
@Seid: W 15 min ogarnąłeś skierowanie? Myślałem, że to ja mam lekarza który najszybciej w mieście wypisuje skierowania ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Słowo klucz którego szukasz to NZOZ - Niepubliczny zakład opieki zdrowotnej. Jest ich trochę we Wrocławiu, ja znam na przykład Multi-medyka. Ważne żeby przychodnia miała umowę z NFZ na usługi, które chcesz wykonać, przychodnie mają takie info na stronach albo dowiaduj się telefonicznie.
  • Odpowiedz
@Gostek: Haha nie, miałem wczesniej ;D Dzięki i tobie, już mam klarowną sytuację, jak tylko znajdę czas to podzwonię i podskoczę tam gdzie mówił/a @skarbie
  • Odpowiedz
@Seid: w luxmedzie przyjmują na NFZ, ale tylko na ul. Swobodnej. Jak zapytasz na infolinii to Ci powiedzą, że tylko prywatnie lub w ramach abonamentu.
Pod tym numerem rejestrujesz się na NFZ. 71 7564100
  • Odpowiedz