Wpis z mikrobloga

@MaciejPN: co za nonsens
Jedno wynika z drugiego. 99 procent ludzi nigdy nie schyli sie żeby podnieść z ziemi kapsel. Coś takiego jak kulturalne picie piwka pod chmurką nie istnieje.
  • Odpowiedz
@posuck: Tak jest prawda, że mimo wszystko dużo ludzi w naszym kraju nie dorosło do tego, żeby móc pić piwo pod chmurką. Fakt nie ma to związku z piciem piwa ale każdy wie, że w miejscach gdzie jest mas ludzi zawsze będzie syf. Dlatego że dużo ludzi po prostu nie potrafi po sobie sprzątać nie ważne czy są śmietniki czy nie.

Na takiej plaży to gdyby co dziennie nie zbierali tego
  • Odpowiedz
@posuck: To już nawet nie jest kwestia piwkowania nad Wartą. My po prostu śmiecimy. Polacy zostawiają po sobie papiery wszędzie. Mam szczeniaka, którego póki co ciekawi wszystko i dopiero teraz, tak naprawdę zauważyłam jakie świnie mieszkają w tym kraju. Jeśli nie wyjdę z nim gdzieś dalej, to pół spaceru zamiast cieszyć się wyjściem muszę odciągać psa od tysięcy porozrzucanych rzeczy. Papiery, materiały budowlane(tonami), stare ubrania, folie, milion kapsli od piwa, stare
  • Odpowiedz
Wczoraj ktoś wrzucił zdjęcie, gdzie ludzie postanowili sobie popiwkowac nad Wartą w #poznan i jak to kulturalni są i fajnie.


@posuck: Kultura w #!$%@?. Codziennie jestem nad wartą i to co się tam złazi to jest zwykłe #!$%@? BYDŁO.
Na długości tylko 500m między mostami KJ i Rocha jest 5-7 kontenerów na śmieci, a samych butelek naliczyłem co najmniej 100. Nie wspominają o reszcie gówna typu folie po czipsach, batonach, plastiki
  • Odpowiedz