Wpis z mikrobloga

#chwalesie #bagiety #czujedobrze

Pół godziny temu, podczas biegania, zadzwoniłem na policję, że ktoś ujezdża crossem po lesie.
Przed chwilą jak wracałem widziale, przy wyjeździe z lasu bagietmajstrów jak brali kolesia z pierdzitka do siebie na rozmowę ( ͡° ͜ʖ ͡°) Czuję dobrze!

Warto zgłaszać takie rzeczy. Las to miejsce cichego odpoczynku i obcowania z naturą, a nie tor offroadowy.
  • 69
  • Odpowiedz
@wojtek_bez_portek: pewnie wolisz też priusa od zwykłego auta

też biegam po lesie, ale chłopaków na motorach podziwiam i im zazdroszczę, bo sam mam drogowy i w las nie mam się jak zapuscic. A nie ma nic lepszego niż 450 w czterosuwie
  • Odpowiedz
@vargemp: nie wolę, mam zwykłego benzyniaka. A gdyby mnie naszło na offroady to pojechałbym na wyznaczony tor, a nie do publicznego lasu.

czego tu zazdrościć? Rozjezdzania lasu? Łamania przepisów? Ploszenia zwierząt? Lawirowania między spacerujacymi?

@Zarzad_Powierniczy: e, potem spaliniarze robią imby w internetach, że oni szybko ale bezpiecznie #!$%@? po lesie a jakiś idiota podkreślam idiota im linki rozwiesza i się prawilnie przejechać nie mogą. Wolę policję, bo może
  • Odpowiedz
@wojtek_bez_portek: u mnie w lesie ktoś powiesił kartkę z napisem

W lesie są rozwieszone linki. Miejcie się na baczności

#!$%@?


XD
W lesie linek nie ma, bo przeszedłem wszystkie aleje, niemniej kartki działają i turbo offroadowcy się nie pojawiają
  • Odpowiedz
Las to miejsce cichego odpoczynku i obcowania z naturą, a nie tor offroadowy.


@wojtek_bez_portek: Leśniczych, myśliwych i pilarzy też będziesz ganiał bo jeżdżą po lesie i hałasują? Nie usprawiedliwam tego crossowca, ale takie zachowanie to walka z wiatrakami. Kto będzie chciał to i tak wjedzie do lasu.
  • Odpowiedz
@Atencyjny_Gerbil: Też myślę o jakiś kartkach ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@vb70: To co innego, bo oni tam pracują by utrzymać las w dobrej kondycji. Krosiarze to małe środowisko (u mnie jeździ tylko jeden, czasem ze znajomym) więc jak rozejdzie się wieść, że zaglądają tam bagiety to może sobie odpuszczą :)
Wiadomo, że kto chcę ten wjedzie. Jest tam też jezioro, więc w weekend mam
  • Odpowiedz
@vargemp: las nie jest od tego by #!$%@?ć w nim na crossach i quadach. Jest to zbyt niebezpieczne dla otoczenia, zarówno ludzi jak i zwierząt tam żyjących. Są specjalne tory na takie zabawy, a do tego dochodzi fakt, że nie można sobie jeździć po lasach i robić w nich #!$%@? na ścieżkach.
  • Odpowiedz
@wojtek_bez_portek: Nie uważasz że to trochę zakrawa na niedorzeczność? Tiry z drzewem jeżdza po lesie co 15 minut a ci, którzy 'utrzymują las w dobrej kondycji' w losowych miejscach robią zręby, robiąc z lasu pustynie, jezcze do tego bardzo hałasując. Ktoś wjedzie krosem lub quadem (którzy z załozenia jest pojazdem terenowym) i już jest afera. Ludzie sobie wyrabiają drzewo, odpalają piły, każdy wjeżdża jak chce, ale nie, bo kross. Jaki
  • Odpowiedz
@MrDerinq: mam w dupie gdzie ma jeździć. Znalazł sobie hobby, które jest szkodliwe dla innych to niech ruszy dupę tam gdzie może. Ja np lubię strzelnice i co? Nie #!$%@? z bronią wszędzie i nie #!$%@? w losowe gówniaki bo to fajne cele.

A jak jedzie traktor i robi hałas, płoszy zwierzątka to też dzwonisz na policję?

Jesteś głupi czy jak? Nikt nie jeździ sobie traktorem po lesie w ramach
  • Odpowiedz
@vb70: @MrDerinq:

Jaki jest sens kupować sobie taki pojazd, skoro będę wręcz zmuszony przez ludzi by szukać sobie specjalnego toru offroadowego?


To mnie nie pytajcie, bo ja też w tym sensu nie widzę. Czy to, że chcę sobie nie wiem, polatać śmigłowcem uprawnia mnie do tego, żeby stawiać go sobie na ogródku i #!$%@?ć się do sąsiada i jeszcze mu robić szum bo ja nie mam gdzie indziej latać i muszę akurat tutaj? No sory, są tory do offroadu to niech tam sobie #!$%@?ą. Ludzie kupują samochody wyścigowe i je na lawetach przez pół Polski wiozą specjalnie na jeden jedyny tor wyścigowy i nikt
  • Odpowiedz
@homo_superior: A czy ktoś rozjeżdża crossem czy tam czym innym losowe gówniaki xD
Traktorem nie jeździ się dla rozrywki, ale takie jeżdżą i robią hałas, mózg Ci się zawiesił z nadmiaru logiki?
  • Odpowiedz