Wpis z mikrobloga

Mirki z #opole, poradźcie mi - czy spośród tych tych wszystkich agencji pracy za granicą, których tyle tu jest, jest coś sprawdzonego i wartego uwagi, czy może jednak lepiej poszukać możliwości w inny sposób? Dodam, że nie mam za bardzo nikogo znajomego za granicą - jedynie kilku, co tam byli jakiś czas i wiele osób, które chętnie wybrałyby się pracować ze mną - więc agencja byłaby chyba najprostszym rozwiązaniem.
Więc jak? :P
#pytanie #pracazagranica
  • 15
@Zoxico: E&A - jest spoko. Szału z kasą nie ma (z godzinami, bo stawka fajna) - ale wszystko na czas, bez większych problemów z dogadaniem się. Ja nie mogę polecić bo trafiłem na #!$%@? współlokatorów, którzy nie potrafili uszanować prywatności innych. Kilka sytuacji - co weekend impreza do białego rana, gdzie zjeżdżało się same menelstwo; alkoholicy, którzy nie zasną bez 7 piw; kolejny jarał trawę na potęgę; obiad potrafili gotować dwie
@Zoxico: nie dbają o pracowników ani trochę, a ja się dodatkowo dowiedziałem przy pierwszej wypłacie, że pracuję za stawkę minimalną mimo, że w żywe oczy mi babka w biurze kilka razy mówiła, że będę dostawał więcej. Oczywiście później się wypierała, że absolutnie tak nie mówiła.