Wpis z mikrobloga

Miałem jechać do miasta. Nawet się ubrałem na wyjazd, a zamiast tego siedzę i #!$%@? czekoladki.
Motywacja tak cholernie silna…

Mirki z #rower. Jak to jest z tymi rozmiarówkami spodenek rowerowych z #lidl? L; XL i inne nic mi nie mówi a brak na opakowaniu rozmiarów w centymetrach. Czy w ogóle warto zawracać sobie głowę tymi spodenkami z Lidla? Nie rozwalą się po trzecim użyciu?
  • 8
  • Odpowiedz
@goblin21: możesz sobie kupić oba rozmiary, w domu przymierzyć i zwrócić te złe.
Nie pamiętam jakie są teraz, ale jeżeli dalej bez szelek to nie warto się fatygować.
  • Odpowiedz
@goblin21: nie wiem jak w tym roku, ale w poprzednim spodenki z szelkami miały zdecydowanie grubszą wkładkę. Co do rozmiaru to L były na mnie trochę za duże, albo źle skrojone (wkładka na dupie odstaje:)), podczas gdy np. L z dekatlonu (model 520) jest jakby minimalnie za mała:). Mam nadzieję, że pomogłem( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@goblin21: wygląda się gejowsko i całe jaja mi widać . Kupiłem kiedyś największy rozmiar i były ciasne może takie mają być, ale to nie mój fetysz. To samo mianem z kąpielówkami. Zakładam szorty , a że jako amator pływam lepiej od Januszy z wypasionym stroju to już inna historia i mam gdzieś co ludzie .....[ciasne spodenki]https://www.youtube.com/watch?v=MLUvOtqTmYM
  • Odpowiedz