Wpis z mikrobloga

Ten uczuć, gdy płacisz 20 zł za #spotify premium co miesiąc i wiesz, że to dobrze wydane pieniądze.

Serio, usługa, ta powinna być o wiele droższa ze względu na ogrom tego co oferuje. Jednak władze spotify poszły Polsce na rękę i dostosowały cenę premium do polskich zarobków. Czyli za 20 zł mamy praktycznie (poza kilkoma wyjątkami) nieograniczony dostęp do muzyki z całego świata. Czaicie? 20 #!$%@? złotych i słuchasz legalnie, w świetnej jakości, muzyki z całego świata!
Mało tego! Jeżeli kogoś nie stać, to może korzystać z wersji darmowej, która po prostu raz na jakiś czas włącza irytujące reklamy, do tego ma troszkę obniżoną jakość dźwięku.

Dlatego serdeczny kij w oko ludziom, którzy blokują reklamy albo kupują co miesiąc gównokonta za złotówkę.
k.....i - Ten uczuć, gdy płacisz 20 zł za #spotify premium co miesiąc i wiesz, że to ...

źródło: comment_XGpnQPvdnKBBxzgnzj1vJ1ObJWvEzTug.jpg

Pobierz
  • 50
@komitet_figli: zgadza się, cena jest bardzo dobra, jeżeli jednak ktoś ma określone utwory i muzykę to nie zawsze jest sens. Ja bym chętnie przygarnął serwis gdzie można kupić pliki flac bez żadnego drm.
@MrocznyMrok: Jestem w Playu i nawet tej usługi nie znam. Po tym co czytam wygląda imponująco. Więc jeśli aplikacje są równie dobre co od spotify to z chęcią sprawdzę. Chociaż mam z naszymi sieciami komórkowymi takie wspomnienia (z każdą), że i tak sobie opłacę spotify, dla spokojnej głowy.
@komitet_figli: też sobie cenię, w dodatku czasem można załapać się na promocje (np. paypal) i legalnie mieć za parę złotych na kilka miesięcy. To dla mnie świetna opcja bo mimo, że kupuję też całe albumy na CD to najczęściej słucham pojedynczych kawałków różnych zespołów i nie opłaca się dla tego kupować płyty ani nawet ściągać całej pirackiej. Szkoda tylko, że jednak często czegoś brakuje, a aplikacja na windowsphone (nie wiem jak