Wpis z mikrobloga

@kravcu coś było, chyba z 2 akcje, jedna dotyczyła braku zawartości w przesyłce i ten sprzedawca winił pocztę i druga akcja to był gościu który sam sobie telefon uwalił i chciał wymusić naprawę gwarancyjną i zrobił gównoburze z tego (próbował wrzucić program do roota na telefon który miał już taki program i uceglił sobie telefon). Nie wiem jak się skończyły obie sprawy ale sklep nadal jest polecany i ma wielu zadowolonych klientów
@FuriousPredators: Jak nie masz zielonego pojęcia to się nie wypowiadaj. Kupujący za potrzeby oczerniania nas założył kilka nowych kont i opisał bajeczkę z bezpiecznikiem. Zresztą wątki na miuipolska poleciały do kosza co jest tylko potwierdzeniem. Gdy tylko poprosiliśmy o protokół szkody, który Poczta Polska wydaje od ręki to do dnia dzisiejszego, pół roku po rzekomym zajściu nie otrzymaliśmy takowego pisma, a kupujący zapadł się pod ziemię! W zainstaiałej sytuacji kupujący nie
EDIT #afera
@FuriousPredators przejżałem Twój profil i proszę ustosunkuj się do Twojego komenatrza, który napisałeś na nasz temat tutaj:
http://www.wykop.pl/link/2798471/#comment-31522243

koleżanka kupiła smartfona po odesłaniu na gwarancje ani pieniędzy ani telefonu


Podaj mi nick z allegro oraz imię i nazwisko tej koleżanki, a ja wrzucę tutaj na wykop dowody w postaci screenshotów z systemu przewoźnika oraz allegro, że jest to bezczelne KŁAMSTWO!

Czekamy wszyscy nieciepliwie.

Wołam:
@Luki776: @Kravcu: @mariusz5891:
@mcdogg: nie wiem o co chodzi, mi mcdogga polecili Reggy i Pirzu, mówiąc, że to legit kompletny, wysyłka od producenta, że mieszka w chinach i jazda. Wydałem u niego 1600 zł i nie żałuję, co prawda szło to długo, ale nie z jego winy. Wszystko w porządku, więc kto tam nie wie o co chodzi to dupa cicho. Mi3 niestety nie kupowałem od Ciebie mcdogg, a w tym wpisie po prostu
@mcdogg: nic nie stwierdziłem, pamiętam ze było kilka postów na mirko gdzie ludzie opisywali jakieś problemy z Twoim/waszym sklepem(nie pamiętam jakich był ich koniec), wiwc jeśli autor byłby zainteresowany zakupem u was to sądzę że sprawdziłby to sobie.
@Kravcu: No i to tym właśnie piszę cumplu. Podstawowa zasada: nie masz wystarczającej wiedzy w temacie to się nie wypowiadaj czy to w naszej sprawie czy jakiejkolwiek innej. Byś sobie darował nasze "jakieś problemy" skoro jak sam się przyznajesz "nie pamiętasz jaki był ich koniec". Gdybyś się zapoznał chociaż trochę z tematem to wiedziałbyś, że wszystkie zarzuty był bezpodstawne i nie wypisywał bredni na nasz temat - jak to określiłeś -