Wpis z mikrobloga

@Qontrol: bo w internecie rozrywką są gry wideo, a kluby i spotkania towarzyskie, to kwestia realnego życia, no chyba że Twoje odbywa się na wykopie?
  • Odpowiedz
@jamal013:
@stresS:

Nie wygrywu. Tylko wypoki nic nie robicie. Cały dzień gry, anime sranime. Teraz tlumaczycie się że to E-SPORT xD potem zależnie że nikogo nie możecie poznaaaaac... To wyjdzcie poza badoo i tinder.

Coz za zbieg okoliczności. Na portalu gdzie siedza i komentują o 4 nad ranem mecze w csa. Gdzie jaraja się anime xD króluje Tinder i Badoo. Przecież dla Was to jedyne okno na świat xD

PS.
  • Odpowiedz
@Qontrol: I tak dla Twojej informacji, nie przepadam za grami bo są nudne, a anime oglądam okazjonalnie. Nie licząc #bokudakegainaimachi, to z pół roku już nie oglądałam nic. A po stylu wypowiedzi stwierdzam że masz 16 lat i próbujesz sobie dodać ego obrażając ludzi, którzy mają inne zainteresowania niż Ty. Niestety, nie ma się czym chwalić :)

I wiem o życiu dużo. Napewno więcej niż jakiś dzieciak, który siedzi teraz
  • Odpowiedz
@Qontrol: Żyje trochę dużej od ciebie więc daruj sobie takie szczeniackie docinki, poza tym nie wiem co próbujesz osiągnąć pisząc na tagu, który cały czas obrażasz. Chociaż w sumie widzę że lubisz wywoływać gównoburze, także problemem jest ewidentnie twoja osobowość, która świadczy o wieku upoważnionym do wjazdu, ale co najwyżej na szkolną dyskotekę andrzejkową ( ͡° ͜ʖ ͡°). Profilaktycznie #czarnolisto dla twoich gównozaczepek.
  • Odpowiedz
@Qontrol: Chodzę do klubu ale tylko wtedy jak mi dobrze zapłacą. Kluby są dla podludzi (chociaż nie chcę generalizować bo zdarzają się osoby, które idą posłuchać swojego ulubionego artysty).
  • Odpowiedz
- 2016
- oni dalej nie potrafią zrozumieć, że różni ludzie bawią sie w różny sposób
- oni nie rozumieją tego, że są różne typy ludzi
- oni wyzywają sie od żywych gówien, tylko dlatego że sie różnią

Kur*a, z kim ja tu siedze...
  • Odpowiedz
@Qontrol: PACZCIE JAK TO JA JESTEM WYGRYW, A WY TO TYLKO JAKIEŚ ANIME ZAMIAST Z DOMU WYJŚĆ PRZEGRYWY, UŚMIECHNIJCIE SIĘ I PODERWIJCIE KOGOŚ TO NIE JEST TRUDNE

bądź nornikiem

wejdź na wykop pełny "stulejów" i "przegrywów"

narzekaj że tutaj jest pełno przegrywów
  • Odpowiedz