Wpis z mikrobloga

Przenoszę numer telefonu prepaid do innej sieci i zostało mi 70 złotych na koncie. Wiem, że 100 procent pieniędzy nie wyprowadzę z konta, ale jakby chociaż z 25 złotych wycisnął byłoby w porządku.

Ktoś wcześniej pisał o SkyCash, że można doładować konto premium SMS lecz osobiście nie mogę nigdzie znaleźć takiej opcji a bardzo by mi to odpowiadało, ponieważ korzystam regularnie.

Zastanawiałem się także nad rejestracją na jakimś serwisie w stylu Dotpay aby wygenerować premium SMS i następnie wysłać kilka SMS ze swojego telefonu i wypłacić pieniądze uzyskane tym sposobem. Jednakże trudno jest mi znaleźć pewny serwis gdzie na osobę fizyczną mógł to zrealizować. Normalnie korzysta się z tego w celach zarobkowych, a ja chciałbym wysłać jakieś 2-3 drogie smsy i zakończyć na tym współpracę :-D

Ma ktoś może jakieś sensowne propozycje jak to zrealizować? Albo może ktoś zna sposób na doładowanie premium SMS konta SkyCash?

#prepaid #operatorzykomorkowi #telefony #play #plus #orange #tmobile #kiciochpyta
  • 3
@MaTTiQ: kiedyś było podawane tu rozwiązanie, że można wykupić coś w WoT za pieniądze, a potem to sprzedać. Aż tak dużej straty nie powinno być. Ale to musiałbyś poszukać
@MaTTiQ: włącz rok ważnosci konta i to wygadaj. A przenieś numer jak będziesz miał 0zl, przeciez prepaidy przenosi sie z dnia na dzien, a za wiele nie zaoszczedzisz na przenosinach jak przepijesz 70zl
@Eldian: No właśnie wcześniej myślałem nad jakimiś chomikami czy głupotami, które możnaby małolatom wcisnąć. Dzięki!
@prawdziwek: Jestem już w trakcie przeniesienia tj. ustaliłem datę, bo to przeniesienie z prepaid na postpaid w innej sieci na lepszych warunkach stąd mi zależało na czasie.
Niestety przestawienie się w PLAY z korzystnej formuły na taryfę z długą ważnością konta mija się z celem, bo wtedy Internet kosztuje dużo oraz stawki minutowe i SMS