Wpis z mikrobloga

@desygnat: One to nie tylko porażka za wygląd bo ten jeszcze da się znieść, w końcu to tylko kolejne pudło pod tv ale technicznie słabo i polityka MS to dramat, wszystko co robią, planują, chcą zmienić jest na gorsze.
@mzg147: Pomysł mocno przesadzony i na pewno zniechęci sporą część potencjalnych nabywców nowego xboxa. Chciałbym jednak zauważyć, że ktoś kto korzysta z konsoli głównie do grania w sieci, zdążył spostrzec że ten pomysł został już na swój sposób wprowadzony dzięki EA. Nie da się zagrać w multiplayer jeżeli kupiło się używkę bo przy kupnie nowej gry otrzymuje się "online pass" który jest jednorazowy. Dzięki temu zaszachowali graczy multiplayerowych bo Ci kupują
@desygnat: O tych opłatach już mówili wczoraj więc to pewne tylko nie każdy wie i zła opinia i tak poszła w net, ciężko będzie im się pozbierać na E3 po tej kompromitacji.

Pad Xbox miał zawsze lepszy od reszty, w One nawet d-pad poprawili więc już ideał dla mnie, Sony po raz 4ty ten sam błąd, analogi obok siebie, jak mnie #!$%@? stykanie sie kciuków na analogach to nie mam słów,
@Liquid_Snake: tylko, że skąd mamy pewność, że takich opłat nie będzie na ps4? Oficjalnie ps4 mówi, że ich nie będzie, a wydawcy chyba mogą sobie dowolnie to uregulować i może się okazać, że jednak tu i tu jakieś mniejsze czy większe będą.

Jakby tylko się dało przetegować pada z x1 na ps4 to pewnie przesiądę się na ps. Nawet będzie fajnie bo mam vite tylko nie bardzo rozumiem jak będzię działał
@desygnat: Przetagowania padów raczej nie będzie niestety, zdarzały się przypadki np. na GC grałem padem os PS2 ale to raczej pojedyńczy przypadek, Sony z MS są za bardzo przeciwko sobie żeby dopuścić do takich przejściówek.

Sony może wprowadzić takie opłaty ale to wciąż będzie jeden minus z kilku a nie kilkunastu jak z One.

MS ostatnio ma same niewypały, #!$%@? W8, słaby WP, nie idą tablety Surface, laptopy z W8 też
@Liquid_Snake: analogi obok są irytujące bardzo, ale w ogóle te pady są jakieś takie jakby za małe, kanciaste, nieopływowe, jednym słowem - nieergonomiczne. Może to kwestia przyzwyczajenia ale założę się że ktoś kto nie trzymał ani jednego ani drugiego pada, to powie że ten od X jest lepszy. Nawet ten pajac Dem to przyznał :) Ciekawe jest to że pad do playstation praktycznie się nie zmieniał od czasu pierwszej generacji. Chyba
@darkroman: Przegrałem PS1, przegrałem PS2, jak dosiadłem do 360tki w Sklepie Nie Dla Idiotów to trudno było mi się przywyczaić do innej pozycji analogów. A jako że najwięcej chyba w Tekkena grałem, to nie mogłem sobie wyobrazić jak miałbym w niego grać na D-Padzie na dole.

Ale żeby nie było że jestem fanboyem - w PS3 całkowicie zrąbali triggery (R2 i L2, co jest naprawione w DS4). Ale Sony nie przerzuci