Wpis z mikrobloga

  • 63
Co ja właśnie #!$%@?łem.. Jest 3:30 i przed chwilą zarezerwowałem hotel i kupiłem bilet do #budapeszt na całą majówkę. Całkowicie spontaniczna decyzja, nikomu nic nie powiedziałem, ciekawe co z tego wyjdzie :D oby było warto! Sam jestem ciekaw swojej opinii jak wstanę i przemyślę co zrobiłem
( ͡° ͜ʖ ͡°)
#podroze
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Android
  • 0
@nietrzymryjskiowczarek: aż tak źle ze mną nie jest ;) lubię podróżować, byłem w wielu europejskich krajach ale zawsze wszystko planowałem z dużym wyprzedzeniem, tym razem nie planowałem nic, nowa sytuacja dla mnie :)
@jkbck: @dolandark: przejazd autokarem i hotel w granicach 330zł, wyjazd 30 kwietnia, powrót 3 maja
@jkbck: czym podróżujecie? i jak z kosztami u Was? :)
  • Odpowiedz
  • 0
@lamqa: Polowaliśmy na PolskiBus ale nie zdążyliśmy (jedzie nas 13 osób). 12. kwietnia jest nowy rozkład PKP to się okaże czy pociąg czy na 3 auta. Noclegi opłacone w dokładnie tym samym przedziale czasowym po ok. 50 zł/noc/osoba.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@jkbck: też myślałem o PKP ale po telefonie na infolinię i po uzyskaniu informacji, że pociąg, który mnie interesuje w najtańszej wersji kosztuje 450 zł to podziękowałem ;) podobno są jeszcze bilety promocyjne w cenach 30-50 euro dostępne niekiedy w kasach międzynarodowych ale wciąż jeden pociąg wychodzi drożej niż 2 busy. Niemniej, powodzenia i do "zobaczenia" na miejscu! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 1
@lamqa: Brawo! Zrobiłam podobnie, tylko, że ja poleciałam na tydzień na Gran Canarie sama, najlepsza decyzja, najlepsze wakacje ever! ;)
  • Odpowiedz
  • 0
@lamqa: Zazdro mocno. Budapeszt przepiękny, ludzie mili, miasto nigdy nie śpi. I chyba nawet dosyć bezpiecznie jest. Byłem 2 razy i z chęcią pojade tam 3 raz.
  • Odpowiedz