Wpis z mikrobloga

@SirSajko: "nie macie nic innego do roboty niż jak sprzedawanie wirtualnej broni / stuffu? " Oczywistą oczywistością jest fakt, że dobór słów w tej wiadomości sugeruje, że gardzisz ogólnie bawieniem się w wirtualne rzeczy, bo gdyby chodziło ci stricte o csowy marketplace to napisałbyś "jak sprzedawanie broni/stuffu w CSIE", a nie użył bardziej ogólnego słowa "wirtualne", także ELO ZIOMBELKU #zaorane
@SirSajko: tak xDDDDDDDDDDDD dokładnie tak xDDDDDD przeczytaj moją poprzednią wiadomość to może coś zrozumiesz xDDDDDDDDDDDDD bo zasrałeś łóżko a teraz wszystkim wmawiasz, że to mleczna czekolada alpen gold ( ͡° ͜ʖ ͡°)-
@bot_tak_bylo: no jeśli ci chodzi o twoja pierwszą wiadomość to zwróciłem ci uwagę ze hejt/trol nawet nie na temat napisałeś xD no ostro ale przecież się nie poplaczesz xD dobra przestań rzucać kupą. I czytaj uważnie next time.
"poprzednia wiadomość" to znaczyło poprzednia a nie pierwsza ziomek :) po prostu dojechałem cie jak pudzian najmana ziomuś tylko że intelektualnie, o proszę państwa ale hammerfisty spadają na głowę sirsajko, pozdro & poćwicz synu
@bot_tak_bylo: Porównujesz to jak udajesz głupiego dla heheszków do walki Pudziana i Najmana? xD Idziesz trochę szaloną drogą xD ale okej, pokonałeś mnie ukłony dla nierozgarniętego trolla. ( ͡° ͜ʖ ͡°)