Wpis z mikrobloga

#!$%@? Mircy ładnie się przestraszyłem, a właściwie to boję się dalej a mianowicie.
Mam stwierdzone zapalenie żołądka jak i #helicobacter, przyjmuję też na to antybiotyki, ale ostatnio kilka dni przed świętami nie brałem bo chciałęm wypić sobie z rodziną (wiem błąd) i tak czytam w necie że dziwna konsystencja kupsztala (w moim przypadku jest ona rzadka i żółta, po alkoholu była wręcz biała, i z niestrawionymi resztkami) może być objawem róznych chorób, jak zapalenie trzustki, jelit itp. Czy to jest normalny objaw przy takim schorzeniu? Bo już sie naczytałem jakichs nowotworów. w Poniedziałek umawiam sie na wizytę z gastrologiem bo kończę terapię i naturalnie opowiem mu o wszystkim. Jednak chce się dowiedzieć czy ktoś kto ma te dolegliwości tudzież #refluks albo #wrzody ma podobnie?
#pytanie #gastroskopia #gastrologia #zdrowie
  • 21
  • Odpowiedz
@sandal: Przy schorzeniu jakie masz zakazana jest nawet mocna herbata, a Ty pozwoliłeś sobie na alkohol ? ( ͡º ͜ʖ͡º)
...do tego odstawiłeś leki ?....no "gratuluję" ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@GoSiulKa: Wiem, wiem że kretynizm, zresztą pytałem lekarza w temacie świąt, to mówił zeby odstawić leki 2 sni prze i nie przesadzać z alkoholem, pozwolił tylko raz z duża niechęcią.
  • Odpowiedz
@pokywwww: Dzięki, uspokoiłaś mnie i to bardzo, ale i tak powiem to doktorowi, gorzej jak zleci kolonoskopię. Bedę prosić o znieczulenie całkowite, Bo poźniej świat nie będzie już taki sam. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@sandal żyjesz? Chyba tak po postach na mirko. Chyba mam refluks. Idę w piątek do gastrologa. Wyleczyles się? Co tam z tą kupa wyszło? Bo też mam raczej miękka i jasna (czasem jest ciemna).
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@desygnat nie wyleczylem się, staram się unikać alkoholu, da się żyć, u mnie stwierdzono zapalenie żołądka, refluks pojawił się kilka razy.
  • Odpowiedz
@sandal ciekawe co u mnie stwierdzi gastrolog. Laryngolog stwierdził że refluks bo mu się skarzylem na lekki kaszel plus dziwne uczucie na wysokości jabłka adama. Dał mi jakieś controloc ale nie widzę efektów, a już kończę opakowanie.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@desygnat To typowy lek przy tym schorzeniu, mi pomagała większa dawka, jednak po niej czułem się strasznie depresyjnie, dlatego zrezygnowałem, zmiana leków mi nie pomogła. Długo już masz ten refluks?
  • Odpowiedz
@sandal zauważyłem początkiem stycznia, a od kiedy go mam to nie wiem. Taki ucisk z albo drapanie na wysokości jabłka adama mam od właśnie początku stycznia, a takie kaslanie bo to nawet nie kaszel dłużej. Nawet nie bardzo wiem po czym by mógł mieć ten refluks ;/ od lipca co chwilę miałem angine, prawie nie jadłem, alkoholu zero. Jeszcze mi jakieś burczenie głośne doszło, ale to nie wiem teraz czy przed
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@desygnat To najprawdopodobniej stresem dojechales swój żołądek. Organizm wtedy produkuje za dużo kwasu żołądkowego. A śpisz normalnie czy na podwyższeniu?
  • Odpowiedz
@sandal dzięki bo mnie coś trafi z tymi moimi dolegliwościami. Chcę by było chociaż w miarę normalnie bo depresyjnie się u mnie robi. Jedno nakręca drugie i na odwrót
  • Odpowiedz