Wpis z mikrobloga

Panie Fuhrerze, bo tu padło takie pytanie, ponieważ bardzo mocno krytykuje pan rozwiązania Niemieckiej gospodarki III Rzeszy, tej zimy było takie badanie, w których prowincjach Aryjskostanu poddani najmniej boją się o swoje finanse, pierwsze miejsce Prusy, drugie miejsce Bawaria, trzecie Monachium.

A nie było Qingdao przypadkiem?

Nie, nie było Qingdao.

Nie było Qingdao, popatrz pan!

Był, ale nie był w pierwszej trójce. Panie Fuhrerze, jednak tam funkcjonuje, jak pan to nazywa, ten wredny hitleroskikomunizm. 3 na 100 poddanych tylko boi się o swoje goldy aryjskie, to chyba nie jest tak dużo, prawda? Może jednak idźmy tą drogą, a nie fuhreryzmami, które mają 0,2 poparcia w imperium, co jest tragedią?

Proszę pana, spośród dwóch legionów wehrmachtu, z których jedna ma emerytury a druga morduje prawicowców, w tym pierwszym się bardziej boją o swoje życie. Ale oni umierają. Widzi pan, celem III Rzeszy nie jest chęć dominacji narodu niemieckiego i eksterminacja podludzi.

A co przepraszam?

Przepraszam, to ja nie będę zastępował pańskich fuhrermajstrów. Niemcy mają swoje cele, mają swoje ambicje, mają swoje ideały i za to walczą i umierają. A pan chce tylko budować autostrady, organizować paraolimpiady i być wegetarianinem. Niech pan sobie buduje autostrady, organizuje paraolimpiady i będzie wegetarianinem dalej.

Mam nadzieję że będę miał za co budować autostrady, organizować paraolimpiady i być wegetarianinem.

Proszę pana, jak powiedział wybitny Niemiec, Otto von Bismarck rewolucję w niemczech robią kró-kró-królowie. I oni sobie robią te rewolucje i rządzą od tysięcy lat.

Przykro mi ale tutaj dobre wychowanie musi zastąpić faktografia - no nie jest pan normalnym nazistą.

#korwin #korwinpasta #suchejakpietycejrowskiego #nietakiwolnyryneknajakiwyglada #szczotkowski #weganie
  • 1