Wpis z mikrobloga

#miband

Cześć mam pytanko dla osób używających opaskę.

Czy tez wam zlicza kroki gazu jedziecie autem ?

Mam taką prace że cały dzień jeżdzę autem (ciężarówka) na krótkich odcinkach i opaska mi wtedy liczy kroki.
Krokomierz wbudowany w ip5 w sumie tez zlicza kroki...
Jest na to jakies rozwiazanie(nie polegające na zdejmowaniu opaski)
  • 17
@kwiateusz: praktycznie na codzien poruszam sie samochodem i nie zauwazylem zeby nabijalo mi kroki podczas jazdy.. moze zalezy to od stylu jazdy?
@PLAN_B: ile krokow jest w stanie ci pokazac opaska po przejechaniu zalozmy 10km lub danego odcinka?
@kwiateusz: siedze na kompie przeszlo 4 godziny i nie naliczylo mi ani jednego kroku.. wiadomo tez ze opaska nie pokaze ilosci krokow idealnie co do jednego i zawsze trzeba przyjac jakis margines bledu - jesli nie jest on za duzy to trzeba to zaakceptowac i brac na to poprawke.

a jesli sie ma jakiegos starego dizla ktory trzesie sie jak pralka frania to mozliwe ze opaska moze zglupiec ( ͡°
@PLAN_B: no to niezłe wałki Ci to kręci, patrząc na ilość kroków. Ja normalnie, siedząc w domu robię około 3k kroków/dzień, jeżdząc autem w taki sam, leniwy dzień robię ich praktycznie tyle samo - więc na pewno nie zlicza mi to jazdy samochodem, a opaskę noszę na ręce, którą w większości kieruje.. dziwne. Co masz za opaskę? na pasku od dołu masz napis "designed by xiaomi"?
  • 0
@OddieTG: no spróbuje i zobaczymy. Szczerze mówiąc liczyłem że ktoś miał podobny problem i się wypowie... Za jakiś czas kupie wersje z pulsometrem i zobaczymy czy problem będzie sie powtarzał.

A można dodać kilka opasek na jeden telefon i numer (konto) ?
@PLAN_B: ja mam 1S i nie narzekam. A czy idzie laczyc kilka opasek, tego nie wiem - ale jesli pojdzie to na pewno historia bedzie Ci sie rozjezdzac wiec mija sie to z celem. Ja mam ogolnie WindowsPhona wiec nie wiem jak na iOS