Wpis z mikrobloga

@alwayshungry wertowałem, ale jak to na hyperrealu sporo dyskusji o niczym, a nie znalazłem odpowiedzi na pytania, które mnie nurtują. Co jest lepsze, co bezpieczniejsze, jak z ewentualnym dawkowaniem kryształu. Boję się domieszek kruszonego szkła i innych tego typu wynalazków.
  • Odpowiedz
@Pan_Maruda: bardziej domieszek bym się obawiała w tabsach, jak już uda Ci się dostać mdma w krysztale to powinno być dobrej jakości (jeśli kupujesz od sprawdzonej osoby/na TORze), dawkowanie to ok 120-180mg w zależności od tolerancji, w talerzach jest różnie, od 90 do 220, ale nigdy się nie dowiesz ile tak naprawdę i CZEGO tam siedzi ( ͡° ͜ʖ ͡°) zawsze wypytuj innych o opinie, szukaj na
  • Odpowiedz
@Pan_Maruda: jeśli masz pewność, że to czyste MDMA to nie ma nawet co porównywać, bierz ( ͡º ͜ʖ͡º) tylko uważaj z ilością, dokładnie sobie odmierz ze 140mg na pierwszy raz, a potem dorzuć jak będzie Ci się kończył największy peak, zazdro i dobrej zabawy ( ͡° ͜ʖ ͡°) i koniecznie zjadaj, sniff działa krócej więc nie ma co marnować tolerancji

@poniedzialkowy_barszczyk po
  • Odpowiedz