Wpis z mikrobloga

Mirki jak to jest z płaceniem na aliexpress, chodzi mi o najtańszą opcję co by dużo cebulionów nie stracić( ͡° ͜ʖ ͡°) czytałem trochę że można tanio płacić kartą ale ktoś twierdził że niebezpieczne (?), ktoś inny że bezpieczne( ͡ ͜ʖ ͡) a jeśli chodzi o przelewy24 to jest duża prowizja ( ͡° ʖ̯ ͡°) jakie macie patenty na to aliexpress? #aliexpress
  • 11
@puto: ja z miesiąc temu placilem karta, okazało się, ze nie przyjmują płatności mastercard, aukcja była opisana jako niezaplacona, a ściągnęło mi kwotę z karty. Poszedłem złożyć reklamacje do banku i po kilku dniach moja paczka miala status shipped. Także ja ogólnie raczej nie polecam, bo teraz muszę znowu lecieć do banku odwołać reklamacje, a jak się okaże, ze jednak nie wysłali, to znowu ja składać..
@puto: Tanio jest płacić, ale kartą walutową po zakupie dolarów w kantorze internetowym. Kartą złotówką będzie z reguły bardzo drogo i wtedy już lepsze Przelewy24. Co do bezpieczeństwa to mnie jeszcze na Aliexpress nie okradli ze środków na karcie, ale że to moja walutowa tylko do zakupów, to i tak ją doładowywuję tylko jak akurat chce coś kupić. Normalnie leży pusta, więc nie ma co z niej ukraść.

Na początek najlepiej
@puto: Tyle jest o tym w Internecie czy na Wykopie, że już się to nudne robi... zobacz sobie poradnik na telchina jak płacić.
Kartą walutową w dolarach jest najwygodniej, najtaniej i najbezpieczniej.
Przelewy24 wystarczy wejść na stronę i poszukać.
@KisielRock: Dziwna sprawa, nie miałem nigdy takiego problemu, to jest chyba przypadek jeden na milion. Stawiam, że 70% ludzi kupujących na Ali płaci kartą. Można sobie założyć AliPay - kupon za
@puto: W skrócie,
1.najtaniej karta rozliczna w $, a dolary kupione w kantorze internetowym.
2. obniżasz koszt poprze zwrot za płatnośc cashback od 5 do 8%
3, podpinasz kartę do paypal i kupujesz w tańszych sklepach np. Gearbest i zwrot 12% Wszystko na temat http://aliexpress.telchina.pl/ Taniej się nie da.