Wpis z mikrobloga

@FireDash: jak już tak wierzysz w wielce nieomylną wikipedię to sprawdź na niej co to jest rebranding.
Teraz powiedz mi, czy Coca Cola Cherry była do nabycia w Polsce od 1996 roku?
  • Odpowiedz
@eragonn14: Ja muszę wiedzieć tylko tyle, że obecna wersja smakuje inaczej, do wiki odsyłam, żeby nikt mi nie zarzucał, że coś sobie wymyśliłem. Jak pierwszy raz kupowałem coca cola cherry, to choć krzywo patrzyłem na nowe opakowanie, do głowy mi nie przyszło, że to smakuje inaczej, a jak wziąłem łyka, różnicę poczułem od razu. Dla kogoś kto lubi dany smak niewielkie zmiany dają dużą różnicę.
  • Odpowiedz
do wiki odsyłam, żeby nikt mi nie zarzucał, że coś sobie wymyśliłem.


@FireDash: Ok, odsyłasz do wiki a na niej piszą

Napój ten dostępny jest w wielu krajach świata. W Polsce od 1996 roku.

i żadnej informacji o tym, że napój został wycofany ze sprzedaży
  • Odpowiedz
@eragonn14:

Sama zmiana etykiety i puszki zmienia odbierany smak napoju.

Specjalnie napisałem, że myślałem, że to ten sam napój, więc efekt placebo działał na korzyść nowego napoju, a różnicę jednak wyczułem od razu.
  • Odpowiedz
@eragonn14: Nie lubię jak ktoś mi wmawia takie coś, bo przedtem był to napój który kupowałem zawsze czekając na pociąg, teraz nie kupuję go w ogóle przez tą zmianę, a dodatkowo na wiki napisane jest jak byk to co idealnie pasuje z moimi odczuciami, cherry coke miała posmak wiśni, a ta nowa to już trochę coś innego. Dla kogoś kto raz czy dwa spróbował starej a potem kupił nową to
  • Odpowiedz
a dodatkowo na wiki napisane jest jak byk to co idealnie pasuje z moimi odczuciami, cherry coke miała posmak wiśni, a ta nowa to już trochę coś innego.


@FireDash: Pokaż mi ten cytat z wiki bo 3 razy czytałem i nie mogę znaleźć.

Zresztą robili testy przed kompletnym wycofaniem produktu, pierwszy link w
  • Odpowiedz