Wpis z mikrobloga

Grupa "Ewa Tylman Streszczenie" to najgorszy rak jaki widział polski internet. Nie polecam nikomu, kto dba o swoje zdrowie psychiczne. Kilku internetowych Januszy-detektywów i olbrzymia banda Grażyn-groupies. Teorie jakich nie powstydziliby się scenarzyści Archiwum X, połączone z mesjanizmem i wielkim udręczeniem ze strony Tylmana i policjantów. Ci ludzie naprawdę nie mają co robić ze swoim życiem.
#ewatylman
  • 137
  • Odpowiedz
Bezradny Radny i Niezborny Borny - ta ekipa nie byłaby znaleźć ciała Ewy nawet gdyby ktoś im je zapakował do bagażnika.
  • Odpowiedz
@yo666 @bess9 @teszka @fl4izdn4g @mmamia @tesoro: każdy może pisać 1 kwietnia to co chcę i jutro odwołać więc informację Bornego nie brał bym na poważnie. Warto sprawdzić ale czy w tym miejscu może być rzekomo podwójne dno. Rewelacje Jackowskiego i Borny może to zlecenia po to żeby odciągnąć uwagę od innych wersji? O wersjach o których nie powinno pisać...

@katyperry92: nic innego o podobnym opisie nie ma. Ten dzyndzel można
mirek_1 - @yo666 @bess9 @teszka @fl4izdn4g @mmamia @tesoro: każdy może pisać 1 kwietn...

źródło: comment_RfDMQe1yyPwdAxz0IHJhdQ9oUjCHJUTM.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@mirek_1: Ty znalazłeś to miejsce w oparciu o "wizję" Bornego, super, dobra robota. Moim zdaniem Borny też doznał tej wizji oglądając Google Maps, znalazł sobie jakieś miejsce z charakterystycznymi obiektami i jeb! Olśniło go, czy jak kto woli "dusza Ewy do niego przemówiła".
W ten sposób każdy może sobie wyszarpać trochę sławy. Po trupach do celu.
  • Odpowiedz
@mirek_1: Ja też z odległości 400 km mogę ci wskazać na google maps jakieś miejsce i napisać że ciało tam jest. Tylko w odróżnieniu od tego pana, nie zajmuję się wciskaniem ludziom kitu.( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Lougia: zgadzam się że można wymyślać dlatego nie biorę tej wizji na poważnie ( ͡° ͜ʖ ͡°) tylko pokazuje jego wyimaginowane miejsce spoczynku Ewy.
  • Odpowiedz