Wpis z mikrobloga

  • 2
@bush93: normalnie, wpłacasz i wypłacasz. zwyczajne konto, tyle że karta kosztuje jeżeli się teraz nie mylę 10e rocznie
  • Odpowiedz
@idqp: weź po uwagę, że podczas wypłat kartą masz limit zależny od statusu - zwykłe konta (Bronze) mogą wypłacać 250 euro dziennie (lub równowartość w innej walucie).
  • Odpowiedz
  • 0
@krzychocho: nie odpowiem,bo nie gram na gowno bukach typu sts, załóż konto na bet365 i baw się a nie to nasze ciulstwo. zresztą po co skrill, do polskiego buks, bez sensu. skrill jest od omijania podatku.
  • Odpowiedz
@idqp: Chodziło mi tylko o przykładową sytuację. Jeśli wpłaciłeś na b365 przez skrilla możesz wypłacić tylko na skrilla, a co jeśli później tę kasę przelejesz na STS i przez STS wypłacisz na konto.
  • Odpowiedz
@krzychocho: raczej nie przejdzie:-/ miałem podobną sytuację, przelałem ze skrilla na betsoona i musiałem przed wypłaceniem na zwykłae konto bankowe obrócić tą kwotą ;-/
  • Odpowiedz
@Fasberg: A to nie można raz wpłacić ( tak na początku), a później grać cały czas za to co się zdobyło i ewentualnie czasem wypłacac ( ale nie wszystko, tak żeby zostało trochu).?
  • Odpowiedz