Wpis z mikrobloga

@Preacher123: To dosyć indywidualna kwestia jest, mi pomogło wywalenie z diety pikantnego jedzenia. Poza tym, całkiem spoko jest maseczka z aspiryny/ sody. Maseczka z węgla aktywnego też jest ok. Ale najważniejsze jest dobry specyfik do mycia twarzy, internety polecają mydła aleppo (mam od ~tygodnia i faktycznie jest nieźly), przy czym cholernie drogi (~40 zł za kostke 200g). Jakiś czas temu @scharlottka polecała mydło Dermaglin podobno też daje radę. I staraj się
@Preacher123: ja ostatnio staram się wywalić z diety nabiał - faktycznie pomaga (chociaż ciężko mi żyć bez mleka i jego przetworów, więc często ulegam) - możesz spróbować 2-3 dni i zobaczysz czy jest jakaś reakcja. Moja cera reaguje dosyć szybko na takie zmiany. Trądzik mam już +15 lat więc ci doradzę: nie wysuszaj skóry absolutnie! Nie kupuj kosmetyków do cery trądzikowej: wysuszają skórę, skóra produkuje więcej sebum i na koniec masz
@Preacher123: nie stosuj głupiego benzacne. Po tym mam jakieś krosty pigmentacyjne pod oczami od 10 lat (nie można tego smarować pod oczy, ale ojciec mi smarował tym twarz i miał w dupie przeczytanie ulotki). Poza tym trądziku nie wyleczy, tylko skórę wysuszy.