Wpis z mikrobloga

@PNiedziel: Jeśli chodzi o te drugie, to nie cierpię jak z nich wystają prześwity między palcami. No bo na co to? Ani to piękne, ani praktyczne. Po prostu wstrętne.
  • Odpowiedz
@Judasz_: @PNiedziel: O ile nienawiść do tych pierwszych jestem w stanie zrozumieć, to nadziwić się nie mogę, że to samo mówicie o balerinkach. W jakich butach kobiety powinny chodzić wiosną Waszym zdaniem? Trampki nie do wszystkiego pasują, a w szpilkach nie wyobrażam sobie chodzić cały dzień. Alternatywy do balerinek nie widzę.
Pomijam, że te które wstawiłeś są zwyczajnie brzydkie. :)
  • Odpowiedz
@kotogrodnika: oni myślą, że kobieta będzie biegać cały dzień w szpilkach. Co tam, że później operacje na haluksy, krzywy kręgosłup, ważne, że 20 lat ładnie wyglądała! ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) Sama jestem fanką adidasów, ale wiem, że głupio wyglądają np. z marynarką. Wtedy miłą alternatywą, choć nie tak wygodną, są baleriny. Tych
n.....e - @kotogrodnika: oni myślą, że kobieta będzie biegać cały dzień w szpilkach. ...

źródło: comment_EsNOKjGTXPALQMla3wLogtwIoo9CeAkP.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@no_i_w_ogle: Podpisuję się obiema rękami pod tym co piszesz. Jasne, że w szpilkach wygląda się najlepiej, ale po pierwsze komfort chodzenia jest minimalny, a po drugie po tych krzywych chodnikach można się zabić przy pierwszej próbie dobiegnięcia chociażby na przystanek autobusowy albo dźwiganiu toreb z zakupami. :) I to prawda, że większość butów zdecydowanie lepiej wygląda na małej, filigranowej stopie.
  • Odpowiedz