Wpis z mikrobloga

Hej, po raz pierwszy chciałem skorzystać z tych słynnych promocji w #lidl i kupić sobie softshell na #rower. Niestety, na miejscu okazało się, że mój rozmiar już wykupiony.
Jutro rzucą nowy towar czy przepadło?
  • 11
  • Odpowiedz
@TwigTechnology: Aż tak źle? Cudów się nie spodziewałem za taką cenę, ale miałem nadzieję, że będzie lepsze niż zwykła wiosenna kurtka, w której teraz jeżdżę.
W takim razie, co brać? Tanizna z Decathlona da radę?

@skethoo: @kranu: Ok, dzięki za info, może wpadnę jeszcze pod koniec tygodnia.
  • Odpowiedz
@hard1: w moim było tak, że jak zrobiłem swoją standardową trasę to się wylała z wnętrza miska potu. Podobne komentarze o lidlowych softshellach widzę u innych mireczków. IMHO tak do godzinki to może i ok, ale nic powyżej.

O Decathlonowych softshellach opinie są trochę bardziej przychylne, ale też bez zachwytu (nie używałem). U mnie się skończyło na tym, że kupiłem jakąś kurtkę od Rogelli i pomimo kilku małych problemów robi
  • Odpowiedz
@TwigTechnology: Jak "do godziny ok", to troche slabo. Pare razy zdarzalo mi sie spedzac pol dnia na rowerze i pewnie bedzie tego wiecej w przyszlosci.
200+ nie dam, tak do 100 szukam.
Hmm, nie chce palnac jakiejs glupoty, bo na rowerowej "stylowie" sie kompletnie nie znam, ale kurtka do biegania zdalaby egzamin na rowerze? Czy to zly pomysl?
  • Odpowiedz
@cygaro666: Heh, wlasnie tak jezdze poki co. Wyrywac juz nic nie potrzebuje, a z ta kurtka pytam wylacznie o wzgledy praktyczne, zeby sie wlasnie nie okazalo, ze kupie cos, co do jazdy sie nie nadaje.
  • Odpowiedz