Wpis z mikrobloga

Szukanie podkładu dla bardzo bladej osoby jest cholernie ciężkim zadaniem - dlatego informuję, że mineralny podkład Anabelle Minerals w kolorze Sunny Cream jest NAPRAWDĘ jasny! Jeśli wszystkie drogeryjne kosmetyki są dla was za ciemne, to zamówcie sobie próbkę AM za kilka zł. Nawet najjaśniejsze koreańskie bb nie dobijają do tego poziomu. :D
#makijaz #mirabelkipolecajo
  • 17
@maVka: @zupa_z_kasztana: @rudamaryja: tylko sunny cream to dla lasek z żółtymi tonami ;) zreszta przy minerałach trza trochę inaczej przeskalować kolorytyke :D drogeryjne 0 to dla minerałów będzie poziom 1-2. Sunny Cream jest naprawde jasny, równie jasny a przyjemny jest Golden Cream, jest bardziej beżowy. Neutrale maja wiecej rózu w sobie wiec nie dla osób z rumieniem. A i jeżeli macie tłustą cere nawet nie bierzcie formuły kryjącej, matująca
@kwiatencja: Tak, ma żółte tony, ale na mojej drodze jak już natrafiałam na jakieś blade odcienie np. w drogerii, to one wszystkie były różowe. ( ͡° ʖ̯ ͡°) Bardzo jasne koreańskie bb - w najlepszym przypadku beżowe (jak mój Mizon). Dlatego jasny żółciak to jest jednak świetna okazja.
@zupa_z_kasztana: a to prawda, ze żółtka w drogerii tyo ze świcą szukać :D jedynie healthy mix ale on moze byc za ciemny :d a w bebikach to miałąm jakąś picze, no ale brzoskwiniowa chociaż ładnie sie dopasowywała..
Za to w minerałach żółtki to nic nadzwyczajnego w sumie :D
Dużo ładnych żółtków ma Pixie, Neauty nie jest takie żółte jak gama Sunny, ale przyjemne ma kolorki. Amilie to pomarańcze raczje niestety. Jezcze
@zupa_z_kasztana: Golden Cream jest troszkę ciemniejszy, poziom Sunny Feriest, troche jaśniejszy, nie jest taki blady jak ten od Sunny. Reszty nie kupowałam, bo na kij mi te z różowymi tonami :d Jak Sunny Cream Ci pasi to nawet nie bierz Golden Fairest.
Sprawdź Neauty, próbki mniejsze, no ale też tańsze, a przyjemne w obsłudze i fajne kolorki ( ͡ ͜ʖ ͡) No i tańsze są :>
@zupa_z_kasztana: minerały na szczesce są bez daty raczej ;) tylko producent musi zamiescic teermin waznosci b taki jest wymóg.Też mam taki anabelkowy, pierwszy jaki kupiłam, zuzyc go nie moge xD Ale takie kobyły tylko z AM, raczej tak do 0,5g sa w woreczkach strunowych.