Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czy też jest tu ktoś, kto w jakiś sposób wstydzi się zaprosić kogoś do swojego domu? Mam na myśli kumpli lub dziewczynę?
Ja np. mam dziwnych starszych. Głodem nie przymieramy, ale poza nowymi telewizorami, lodówką, pralką i łóżkami wszystko wygląda jak za Gierka. Skrzypiąca podłoga z desek, meblościanki mające z 30 lat, zastawa na meblach itd. Na dodatek stary to straszny wsiór, po robocie leży na wersalce w samych gaciach, żłopie piwsko i pierdzi na głos...
Wiem że życie to nie serial, że studenciaki robiące na pół etatu w KFC mieszkają w penthausach, ale chyba wypadamy dużo poniżej średniej.
#pytanie #gorzkiezale #patologiazewsi #polskiedomy #przegryw
Tak, myślę o wyprowadzce.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://p4nic.usermd.net )
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
sokytsinolop - #AnonimoweMirkoWyznania 
Czy też jest tu ktoś, kto w jakiś sposób wsty...

źródło: comment_YLE2HjpLp2zbSIgoZUBVhCatnS5l3neI.jpg

Pobierz
  • 35
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Maluch: Ja zawsze się wstydziłam tego jak mieszkam, bo rodzice też nie lubili zmian chociaż u nas to nie wyglądało tak jak powyżej (sorry), ale sama wyremontowałam im pokój dzienny i od tej pory mama sama ciągle coś zmienia i jest fajnie. Nie martw się, są jeszcze dziewczyny, któch nie obchodzi wygład mieszkania, ja nigdy nikogo nie skreślałam z powodu tego jak mieszka. Ale jeżeli bardzo Ci to przeszkadza to warto
  • Odpowiedz
@sokytsinolop: ja #!$%@?,naogladaliscie sie #!$%@? glupich seriali i wszyscy chcecie miec meble z ikea,marmurowe blaty i aluminiowe wykonczenia czy inny #!$%@?,tak jak spece od marketingu to sobie zaplanowali. Dom tworza ludzie a nie sprzety.Widzialem i dzieciaki z bogatych rodzin ktore wyrosly na patologie i z ubogich ktore staly sie prawnikami i lekarzami
  • Odpowiedz
mówi OP: @Rak-Pustelnik: przecież masz w źródle fotki, że pochodzi z Wyborczej xD
Maluch: wiem, nie wszystkie patrzą. A o wyprowadzce myślę głównie z powodu słabych zarobków w mojej okolicy.
..................
Znowu się coś #!$%@?ło i nie mogłem potwierdzić że to ja xD

To jest anonimowy komentarz
  • Odpowiedz
@sokytsinolop: tyle mieszkań które ja zwiedziłem to nie jest tak źle... Młodsi ludzie mieszkają w dużo gorszych warunkach, często wynajmują totalne zgliszcza, spotykałem rodziny wielodzietne gdzie 4 dzieciaki razem z rodzicami kiszą się w 2 pokojach, małej kuchni, a w łazience taka sodoma że strach wejść...
  • Odpowiedz