Wpis z mikrobloga

@tatwarm: Nie rozumiem, dlaczego nie w tej grze?

@cienki137: Ja bym wytrzymał, jeździłem już tyle. Zwykłe wyścigi jeździmy godzina + kwalifikacje i praktyki. W wyścigu endurance można by pojechać kwalifikacje dzień wcześniej a właściwy wyścig poprzedzić tylko warmupem.
  • Odpowiedz
@RealAKP: Nie chodziło mi o wytrzymanie trzech godzin, a raczej o znalezienie czasu, by te trzy bite godziny siedzieć i kręcić kółkiem. Nie raz zdarzało mi się przejechać dwa dystanse wyścigu F1 pod rząd (a to są przecież około 3 godziny), czy bawiłem się w wielogodzinne jazdy (z przerwą wiadomo na co ( ͡° ͜ʖ ͡°) ) w Project Cars (Le Mans, wiadomo).
  • Odpowiedz
@RealAKP: Jeśli już chcesz jak w realu, to LMP1 można mieszać tylko z GT2/GTE :) GT3 jako słabsza klasa jeżdżą tylko z LMP2/DP.

@TheSznikers: Jak chcecie robić wyścigi wieloklasowe, to trzeba mieć naprawdę spory grid, żeby po 30min nie zrobiło się trochę nudno.
  • Odpowiedz
@radd00: Wszystko co potrzebne jest dostępne, GT3, GT2, GTE, LMP1 i LMP2. Także tak się dobierze klasy żeby było dobrze :) Jeśli chodzi o serwer natomiast to może być problem, bo mamy wykupiony taki na dwadzieścia kilka miejsc. Ale z drugiej strony, więcej osób pewnie nie przyjdzie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@RealAKP: jak to będzie dobrze pomyślane to myślę, że będą się bić o udział :D 90-120min na przyjemnym torze np. Sebring i 36 samochodów będzie aż nad to ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz