Wpis z mikrobloga

@Trollsky: #!$%@?ło was wszystkich. Gimbaza już nawet na mieście chodzi z tekstami "patrz zielonka idzie" "założył bordowy sweterek i kozaka udaje podszyswaniec" A tak na poważnie to jaranie się stroną internetową w ten sposób... a szkoda słów. Widziałem człowieka z tatuażem Facebook.
  • Odpowiedz
@Trollsky piękny gest! Nic nie zwróci życia Piotrkowi, ale pozostawił po sobie wiele pięknych wspomnień o walce o życie i to musimy uszanować. Mieszkam pod Pabianicami i zapewne spotkałem go osobiście ale cała społeczność wykopu żyła jego walką o życie wide Joda action ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wielu z nas przekonało się, że największymi wartościami są miłość do najbliższych i radość z życia, które tak nagle może dramatycznie
  • Odpowiedz
@Trollsky: wiem, ze pewnie masz pierdyliard powiadomień i połowy pewnie nie przeczytasz, ale chciałbym poprosić o więcej danych na temat tego noża - rodzaj stali, masa, długość ostrza, materiał uchwytu, wyważanie, itd. Prowadzę kuchnię w restauracji i zastanawiam się, czy ten nóż oprócz bycia legendarnym, byłby tez przydatny w pracy.
  • Odpowiedz
@bart88uk: to że gnida był legendą wykopu to jest dla mnie oczywiste, wystarczy spojrzeć na odzew po jego śmierci. Według mnie wykop dość ostrożnie rozdaje to odznaczenie, bo traktuje je chyba dosłownie jako osobę, która zapisała się na ogólnych kartach historii. Może warto byłoby pomyśleć o odznaczeniu "Legenda wykopu" i rozdać je ludziom, którzy rzeczywiście tworzyli wykop, gromadzili wokół siebie ludzi i rzeczywiście byli lub są osobami, które sporo wniosły do
  • Odpowiedz
@kaef: odpowiem Ci trochę za Trollskiego, zerknij w jego filmy, jego noże zazwyczaj są praktyczne ale w lesie, survivalu, na rybach i grzybach, coś do buszowania w krzakach i patroszenia ryb w warunkach polowych, nie pamiętam w jego dziełach noża typowo do kuchni.
  • Odpowiedz