Wpis z mikrobloga

@bart88uk: myślisz, że nie? To skąd ten odzew po jego odejściu? Z całym szacunkiem do wielu z nas ale gdyby to się zdarzyło anonimowemu mirkowi to niebyłoby wcale lub byłby minimalny odzew i i kilka świeczek, każdy by o nim zapomniał. O gnidzie pamięć szybko nie zniknie, nie wiem co takiego miał, ale jego osoba i jego śmierć skłoniła do wielu rozmów, rozmyślań refleksji...
  • Odpowiedz
@bart88uk: To jest Twoje zdanie, dla mnie nie był tylko śmieszkiem. Brał udział chyba w najbardziej... epickiej - nie lubię tego słowa, ale coś mi brakuje innego na razie - akcji z @MiszczJoda, który powinien być kolejnym do odznaczenia. Znów z całym szacunkiem, ale uważam, że ani ja, ani Ty ani setki innych użytkowników nie przyczynili się do kształtowania społeczności wykopu jak garść ludzi. Po prostu.
  • Odpowiedz
@terrarek: powaznie, normalny dobry uczynek jak kupienie karty sim to jest dla Ciebie legendarne xD ? badzmy dorosli i powazni. Nie wiem czmeu ale normalne uczynki ludzie traktuja jak cos niesamowitego
  • Odpowiedz
@bart88uk: tak, to było zwykłe ale z jakiegoś powodu zostało trwale zapamiętane przez każdego kto gdzieś się na to natknął na mirko. Tak to jest - czasami zwykłe rzeczy są niezwykłe i odbijają się mocnym echem co całym wykopie, czasami dużo ważniejsze rzeczy giną w natłoku informacji i są zapominane. Ja podobnej akcji od początku wykopu nie kojarzę. Masz swoje zdanie, ok, ale myślę, że większość ma podobne do mojego.
  • Odpowiedz
@terrarek: ktos ten watek wrzucil niedawno pod jednym wpisem o gnidzie, najpierw sie zglosil jakis normalny uzytkownik (zdrowy) i myslisz jak by on mu kupil karte to tez by byl taki rozgloś, czy rozglos byl dlatego ze jakis koles bez nogi kupil karte gosciowi ktory jest chory na bialacze ? Ludzie plusowali bo to normalne wspolczucie dla obu mirkow i tyle. Zadne legendarne postacie ani zadne legendarne akcje, po prostu czysta
  • Odpowiedz
@bart88uk: ę? to że i gnida chorował i yoda to nie ma w ogóle znaczenia, chodzi o całokształt osoby i o to jakie zamieszanie wokół siebie tworzyła. ameno, bo ja Cię nie przekonam, z resztą nie o tym ten wątek:)
  • Odpowiedz