Wpis z mikrobloga

Hej mirki! Wiecie jak mogę sprzedać około 200+ książek i płyt z grami? Warto zakładać jakąś stronę na fb na tą okazję? Próbowałam na olx i na niektórych grupach na fejsie ale nie chce mi sie spotykać z każdą osobą która chce kupić książkę za dwójkę albo za piątaka. Byłam też na garażowych wyprzedażach ludzie niby się zatrzymywali przyglądali ale i tak większość osób przyszło tam na ciuszki. Sprzedałam tylko książkę o batmanie i skrzyneczkę moster high. koniec końców wejście kosztowało 15 zł a ja sprzedałam za 10, czyli strata 5 zł xd Chciałabym się pozbyć tych rzeczy bo tylko mi miejsce zabierają. Niektóre z nich wymieniłam na coś fajnego na thingo ale większość jednak wolałabym sprzedać. Wszystkie rzeczy są w dobrym stanie. Większość może naprawdę polecieć po taniości, chcę sobie trochę uzbierać na wakacje.

#pytanie #sprzedam #januszbiznesu
  • 8
Nie mam, jak gdzieś wrzucałam to raczej zdjeciami poszczegolnych rzeczy ew. kilku. Ale dobry pomysł, tylko jak to zrobić lepiej tytuły? Czy zdj i tytul do kazdej rzeczy?

@szaremyszki no nie, nie opłaca mi się to w ogóle makulatura chodzi po moze max 0,20 zl za kg to ile ja maksymalnie tam dostane 20 zł za ~100 książek? To mniej niż złotówa za każdą, to już lepiej oddać.