Wpis z mikrobloga

#mirkofifacup
a więc zaczynamy , oto pierwsza runda .rozpisałem to tak ze pierwsza osoba która dodała komentarz gra z ostatnia , druga z przedostatnia itd
Na rozegranie meczu macie tydzień
Jeżeli druga osoba wam nie odpisze przez tydzień na wykopie bądź originie , róbcie zrzut ekranu i wysyłajcie mi na prw , wiadomo walkower i przechodzicie dalej
NA KONIEC MECZU RÓBCIE SCREENA Z WYNIKIEM . Wyniki wypisujcie pod tym wpisem. screeny przydadzą się gdy druga strona zacznie kręcić
W przypadku gdy w trakcie meczu ktoś opuści grę , przegrywa chyba ze się dogadacie miedzy sobą.
Mój nick na originie : zaklety niestety jest nas parzyście wiec się nie załapałem :( (ale jest jeszcze liga ( ͡° ͜ʖ ͡°) )
Powtórki goli godnych uwagi wrzucamy do postu wyżej pod tagiem #pieknygol
Chyba to wszystko , jak o czymś zapomniałem alarmujcie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
zaklety25 - #mirkofifacup
a więc zaczynamy , oto pierwsza runda .rozpisałem to tak z...

źródło: comment_HdaGKCRFHcgmTHnGmhjtkhYXayDCM9xH.jpg

Pobierz
  • 42
  • Odpowiedz
@kamil996: Faktycznie , Wybacz :/ Masz więc przyjemnosc ze mna rozegrac pierwsza runde ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@kamil_snk: Zapisy mialy byc do czwartku , ale kusi mnie zeby juz dzisiaj zrobic rozpiske , Jak jestescie za to plusujcie ten wpis
@cojanie: Mam odblokowane :/ w ustawieniach jest wiadomosci otrzymuj od wszystkich chyba ze to gdzie indziej sie zmienia
  • Odpowiedz
@zaklety25: teraz jest 14 par. dojdzie jeszcze jedna to będzie 15. nie powinno być wolnego losu w pierwszej rundzie dla dwóch osób? żeby to potem miało ręce i nogi, a nie, że zostanie potem nieparzysta liczba na późniejszym etapie.
  • Odpowiedz