Wpis z mikrobloga

Aktualizacja #velo #torun #szosa #rower
Dużo osób ostatnio zadeklarowało przyjazd na Velo Toruń, trzeba ustalić jakiś plan działania i więcej konkretów.

Kraków: Przyjazd @cree, @metaxy, @Wilier i @a858784 jest pewny. Cała czwórka staruje na 120 km, o ile się nie mylę.

Poznań: Miałem startować ze @sta, @nic_na_sile, Agatą, Wojtkiem i @KonniQ na 40 km, ale pierwsza para nie wie czy przyjedzie sam Sławek czy razem. Druga poznańska para przyjedzie, ale nie startuje. Jak tam @impa @hclb: i @Mikimoto?

@KonniQ nie da rady jechać (w ogóle jej nie będzie w domu na 99,9999%). Bez niej głupio mi startować, a nie zamierzam dymać 120 km drogami, które znam na pamięć i jeszcze za to płacić, więc rezygnuję. Dziwne, że zrobili identyczne trasy jak rok temu, jest wiele ciekawszych miejsc w okolicy, nie wspominając o jakości asfaltu ;)

Wołam komentujących: @Qarol, @feelbeats, @Ilana, @betonkomorkowy @skwarek2, @dzester, @jak_to_mozliwe @michnic

Moja propozycja: jeśli ktoś nie widzi się w starcie może jakaś wspólna wycieczka? Tak chcemy zrobić z poznańską ekipą.
k.....a - Aktualizacja #velo #torun #szosa #rower
Dużo osób ostatnio zadeklarowało p...

źródło: comment_GCQwWZS9YQlEuds4OLhfD28cXxiXGMHr.jpg

Pobierz
  • 60
  • Odpowiedz
@kocurkolandia: moja spalara wyparowala jak gotujaca sie woda w garnku elektrycznym, nie mam zamiaru sie scigac, jak juz to mialbym chec na smiganko po torunskich szosach
  • Odpowiedz
@kocurkolandia: ja jednak odpadam, bo termin pokrywa się z urodzinami narzeczonej. Nie zwróciłem na to uwagi wcześniej i, pomimo mojego entuzjazmu w stosunku do całości przedsięwzięcia, musze zrezygnować. Udanej zabawy :)
  • Odpowiedz
@impa: Ta trasa jest naprawdę ładna, dużo lasów, asfalt wzdłuż Wisły itp itd :) Na cały dzień chyba spoko?
Na prawo nie możemy bo wyścig, na północy i południu nic nie ma.
  • Odpowiedz