Wpis z mikrobloga

Witajcie, mam problem! Próbuję zakupić Forze 6 i FH2 w zestawie. System nie akceptuje mojej karty płatniczej, nie akceptuje mojego paypala, nie wiem co mam robić a chcę zdążyć przed wygaśnięciem promocji. Próbowałem przycebulić bardziej, zmieniłem sobie rynek na kolumbijski i też to samo. Postępowałem według tego PORADNIK także teoretycznie nie powinno być problemów, a soo. Dajcie mi jakieś rady, ogólnie proszę o pomoc. ত ͜ʖ ͡

Printskrin dołączam.

#xbox #xboxone #xbox360
Pobierz robo91 - Witajcie, mam problem! Próbuję zakupić Forze 6 i FH2 w zestawie. System nie ...
źródło: comment_bR6SPOfTjiVEAqoIEQVTNwIetxpjABJo.jpg
  • 16
@robo91: Ja jak miałem problem to okazało się, że miałem za bardzo nakombinowane w płatnościach i wybierałem zły rynek (konto zarejestrowane mam na Irlandię bo tam mieszkałem, a kolejną grę dodawałem już na Polskę). Namierzyliśmy problem i przeszło
@lukglo86: Pekao, VPN działał na 100%- korzystałem z jakiegoś triala i sprawdzałem.
@mars83: Powiem tak, wszystko jest okej w płatnościach i w ogóle, dowodem na to, że tak jest niech będzie to, że "zakupiłem" Borderlands z GWG.
@robo91: Pekao, dziękuję do widzenia. Nie zapłacisz tą kartą - zabezpieczenie banku wymaga za każdym razem podać ccv. Poczytaj na xboxforum wątek o zakupach w Rosji - tam nikomu nie przechodzi płatność Pekao w Rosji
Ja płacę kartą kredytową BZWBK. Wprawdzie nigdy przez Rosje ale płatności przez Kolumbie i Argentyne przechodza bez problemu.