Wpis z mikrobloga

@TheSznikers: kolory faktycznie bardzo ładne, smużenia brak ale co do czerni liczyłem na więcej ale skoro mówisz że Benq srebrzy bardziej to może się trochę zbyt bardzo czepiam ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Doxter: XU2590HS to IPS, X2483HS to AMVA+ więc to pewnie dlatego. Ja mam 2x XB2483HSU i nic złego o niej powiedzieć nie mogę poza lekkim smużeniem w FPSach bez overdrive. No ale FPSy na czymkolwiek innym niż TN albo 144Hz IPS to trochę masochizm.
  • Odpowiedz
  • 1
gdzie tu pc master race , najtańszy monitor , klawiatura za 15zl , myszka za 20 xD z czym ty do ludzi chłopie
  • Odpowiedz
@TheSznikers: @Helikrasz: Konsolowcu xD to tez zrobie #pokazbiurko bo za pokazywanie biurek biorą sie ludzie niespełna rozumu i godności człowieka którzy chcą sie pochwalić rakotwórczymi klawiaturami z modecom za 20zł
Klawiatura Ozone strike battle chery mx brown (320zł) Razer Deathadder (220zł) Słuchawki Brainwavz HM5 (520zł) Mikrofon Reloop S-podcaster (200zł) Podkładka razer goliathus (60zł) i Roccat Apuri (120zł) Monitory LG 24GM77-B (1100zł) + BenQ GL2460 (550zł) Fotel
trejn - @TheSznikers: @Helikrasz: Konsolowcu xD to tez zrobie #pokazbiurko bo za poka...

źródło: comment_qQoJjb3ySDFSdqKhY5ZAYwXE4IuXTrEa.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@trejn: ahahahhhaa gtx970 i Ty piszesz, że jesteś #pcmasterrace ?? gdzie GTX980TI w SLI? Gdzie procek Skylake? Monitory masz praktycznie takie same jak ja akurat :) Do zwykłego użytkowania nie potrzebuję podkładki gejmingowoszpanerskiej za 100zł czy mikrofonów jak dla gimbo-streamerów xD
@Ifter: bez komentarza xD
  • Odpowiedz
Nie wiem, po prostu wyraziłem opinie że chwalenie sie najtańszymi budżetowymi przedmiotami za 10/30zł to troche wstyd imo. Ludzie na portale społecznościowe zawsze wrzucają zdjęcia gdzie są piękni,bogaci, zdjęcia na tle drogich somochodów czy podczas wakacji, ty wybrałeś inną ścieżkę w życiu. Szanuje za nonkonformizm
  • Odpowiedz
@trejn: Motherboard: Gigabyte GA-Z97X-Gaming 3
CPU: Intel Core i7-4790K 4.0 Ghz
Cpu cooler: SilentiumPC Fortis 2 XE1226
GPU: Msi GeForce 970GTX
RAM: G.Skill TridentX DDR3 4x4GB 2400MHz CL10
Power Supply: Corsair RM
  • Odpowiedz