Wpis z mikrobloga

@dzikiwonsz: no własnie dlatego szukam miejsca/ludzi, którzy zaczynają, mają energie i pomysły.
Takie wykopowe 0, które po roku czasu przemienia się w programistę z 15 k;p
@Owner: To raczej na uczelniach, w jakiś konkretnych miejscach i innych klubkowiarnioczyms poprzez wyrabianie kontatków a na wykopie to tylko kontakty z wąskim gronem użytkowników, ale nie tylko przez wykop, a przy okazji.

Kiedyś były kółka adoracji, teoretycznie bardzo zła sprawa dla portalu (co widać teraz po aferach z przedstawicielami), ale jednocześnie skupiały osoby często mądre, a jak nie to ze swoimi przekonaniami na które mieli jakiekolwiek fakty. Teraz to Islam,
@dzikiwonsz: Dobrze prawisz. Jednak na necie też można dotrzeć do właściwych miejsc. Trzeba wiedzieć czego sie szuka i poszukać. Ja wylogowuje sie z wykopu, bo nabrałem złego nawyki klikania w niego, muszę zamienić tą zakładkę na inny portal.

Treści są tragniczne ostatnio.
@dzikiwonsz: Mozna duzo kupic ;) Ja tu pozyskalem dziesiatki dobrych kontaktow dzieki ktorym teraz zarabiam calkiem przyzwoite pieniadze ;) Znam w sumie sensownych ludzi do wszystkiego co mi trzeba, od wspolnikow, przez devow, grafikow, adminow po zwyklych kupcow ;) Duza spolecznosc wiec jak w kazdej, znajdziesz sporo wartosciowych ludzi