Wpis z mikrobloga

@szata: Dla mnie Kraków jest za duży. Kiedyś lubiłem, ale mi przeszło zamiłowanie do takich aglomeracji czy tam konurbacji gdzie żeby gdziekolwiek się dostać potrzeba godziny czasu i planowania trasy przejazdu xD
@szata: e tam zmienia się. Jeszcze pare-parenaście lat temu centrum Olsztyna wyglądało słabo, wszędzie stare autobusy i okejki (no ten syf jeździ nadal), wszędzie pełno korków (teraz trochę jednak ich mniej), brudne i zaniedbane parki w centrum, a teraz jednak powstały nowe drogi, dworzec Olsztyn Zachodni w remoncie (na razie tunel + peron 3) i tylko jeszcze niech wyremontują główny i będzie git ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@frack: haha, miałem okazję poznać sporo miast, ale tak działającego na nerwy jak Olsztyn to nie poznałem. Poruszanie się przez miasto to jakaś katastrofa, brak obwodnicy, która by mogła odciążyć miasto, do Olsztyna zjeżdżają się tylko ludzie z wioch warmińsko-mazurskiego, bo dla nich to ‘stolyca’, jako miasto wojewódzkie jest w cholerę cofnięte, chcą być metropolią, a ledwie co dopiero tramwaje zrobili, a co tu mówić o lotnisku, mógłbym prawdopodobnie wymieniać dalej