Wpis z mikrobloga

Polecam mocno, świetny wywiad na sport.pl z Czerczesowem. Poniżej wklejam mały smaczek, mam nadzieję że was zaciekawi do obejrzenia całości bo na prawdę warto!

Wilkowicz: Dla Pana też ta Liga Mistrzów, najważniejsze pytanie polskiej piłki od lat kiedy wreszcie nadchodzą te elminacje, nowe nadzieje, potem nowy cios. Dla Pana też jest to centralny punkt Pana pobytu tutaj?
Czeczesow: Nie należy nakładać na siebie takiej presji. Bo to w niczym nie pomaga, prędzej zaszkodzi. To powinno przyjść naturalnie. Powiedz mi, jest coś sztucznego, co jest na prawdę dobre? To ma się urodzić z pracy od podstaw. Trzeba pracować dobrze, systemowo. Jak się dostaniesz do Ligi Mistrzów to masz tam zostać, a nie wpaść raz i wypaść na 20 lat. Graliśmy w Lidze Europy z Napoli. Przegraliśmy 0:2 i 2:5. Napoli to jest zespół na Ligę Mistrzów, poziom średnio wysoki. To ja pytam: gdybyśmy mieli grać z Realem Madryt, Juventusem, Arsenalem w grupie - co my byśmy tam robili? To trzeba awansować i po awansie być w stanie nawiązać walkę w grupie. I te mecze z Napoli mnie, jako trenerowi, dały podpowiedź co robić.
Wilkowicz: No ale ta wskazówka to jest nie śpieszyć się, tak mówiąc najprościej - nie że Polak ma wejść do Ligi Mistrzów, tylko ona ma przyjść do Polski?
Czerczesow: Jest takie wyrażenie: "Nie śpiesz się. Ale się poganiaj"
Wilkowicz: I to jest plan na to lato?
Czerczesow:

#pilkanozna #ekstraklasa #ligamistrzow #legia #ocieplaniewizerunkuekstraklasy
redheart - Polecam mocno, świetny wywiad na sport.pl z Czerczesowem. Poniżej wklejam ...
  • 4
  • Odpowiedz
@redheart: #!$%@? mnie ten Wilkowicz, ciągle się głupios śmieje, nawet gdy Czerczesow nie mówi nic śmiesznego, co chwila ma tik z kiwnięciem głowy do przodu i tyłu (giggity xD), wygląda to tak jakby nie miał szacunku do rozmówcy.
  • Odpowiedz