Wpis z mikrobloga

#rozdajo #gry #sloneczko #usunkonto #wyscigi

Cześć Mirki i Mirabelki, to moje pierwsze w życiu #rozdajo może nie jest to dużo co mogę zaoferować, ale pewnie nie jedna osoba chciała by to mieć, chociażby z uwagi na sentyment.

Chciałbym oddać w Wasze ręce kawałek historii w branży gier :) + paczkę MagicStarsów

Do rozlosowania jest, oryginalne wydanie gry Colin Mcrae Rally 2.0 + dodawana do wydania płyta z demami gier od Codemasters które w tamtym czasie zostały wydane. Nie jest to jakiś dodatek do gazety tylko oryginalne wydanie, w pudełku. Płyta i pudełko są w stanie idealnym - niestety nie ma w pudełku instrukcji - o ile kiedykolwiek tam była.

Aby wziąć udział w losowaniu trzeba zaplusować ten wpis oraz w komentarzu napisać dlaczego chciałbyś dostać tę grę.

Plusować i pisać komentarze można do jutra (tj. Sobota) do godziny 11.00, o godzinie 12:00 ogłoszenie zwycięzcy :)

POWODZENIA!!

W rozdajo mogą brać udział wszyscy - od zielonki do czarnych :)
Paczka będzie wysłana pocztą i do gry dorzucam paczkę Magic Starsów :)
Sloneczko - #rozdajo #gry #sloneczko #usunkonto #wyscigi

Cześć Mirki i Mirabelki, ...

źródło: comment_QhLumdtQ1tokIZHlFGX2AyuPAZ9PkQHb.jpg

Pobierz
  • 31
@Sloneczko: Chciałbym ją, ponieważ to jedna z pierwszych gier, i pierwsza samochodówka w jaką grałem. Dzięki Tobie miałbym bardzo dobry powód, aby znowu odpalić starego peceta. Tyle wspomnień się z nią wiąże, wiele godzin gry, bicie rekordów z kuzynami - chętnie bym do tej gry wrócił.