Wpis z mikrobloga

No to lecimy z aktualizacją na temat mojej filmowej kariery, czas na kolejny odcinek z tagu #reeponagrywa
Nasz serial nabiera tempa, 3 dni zdjęciowe za nami. Mogę więc zdradzić jedną rzecz. Z początku, kiedy wszyscy zaczęli się ekscytować pomysłem robienia serialu dużo siedziałem przy jego koncepcji. Wymyślanie głównych założeń, historii bohaterów itd. Jednak w trakcie nagrań do filmu znajomego zostałem na chwilę statystą, uznano, że to ja mam zostać głównym bohaterem xD
Jak osoba nie znająca się na aktorstwie ma grać kogoś i dobrze wypaść pytacie - no cóż odcięto mnie od dostępu do scenariusza, historii itd. Wszystkie zamiary bohatera, którego gram są mi podawane tuż przed nagraniem sceny. Pomaga to, że on jest budowany na podstawie moich cech osobowości, więc po prostu zachowuje się tak samo jak ja. Jest ciekawie i okazuje się, że zamierzony efekt przynosi owoce, uzyskano to, co chciano :D Boje się, że po tym skończę w komediach romantycznych :/

Okok dla mnie ważna informacja - po dwóch miesiącach od dedlajnu w którym miałem nagrać i zmontować reklamę hotelu (hehe oni startowali w przetargu na przyjęcie uchodźców, już wtedy nie powinienem im ufać ( ͡° ͜ʖ ͡°)) otrzymałem w końcu zapłatę za robotę. Szkoda, że takie drobne pieniądze jak za reklamę dla takiej korpo (kilka hoteli) to taki duży problem... To przechodziło przez lokalną telewizję dla której czasami robię materiały, no i oczywiście targują śmieszne ceny (za to było 1300zł, z czego dwa dni zdjęciowe, plus latanie dronem), ja otrzymałem mniej niż połowę, ale ciężko cokolwiek z tym fantem zrobić, bo po prostu nie mam sprzętu, lipka.

No i właśnie przechodzimy do tej sprawy, jakoś się tak stanęło, że dwie osoby się zgłosiły po 3 strony-wizytówki w Wordpressie, dzięki czemu w sumie uda mi się uzbierać na sprzęt w ciągu jakoś miesiąca :> Celuje w Canona 700d nowego za 1500zł i mój ulubiony obiektyw 50mm 1.8.

Dużo osób proponowało mi wykopefekt w tej sprawie, ale ja się boję ospowiedzialności za te pieniądze, które potencjalnie zostałyby uzbierane. Zaraz by ktoś się żalił, że dał 10zł, a żadnego sensownego filmu nie ma.

Co do ekranizacji wykopowych historyjek, zaczyna mi się podobać pomysł zekranizowania pasty o kolesiu co rozjebuje loszki w scrabble XD To jest tak świetne, że muszę to zrobić w niedalekiej przyszłości.

Generalnie to przestaje ogarniać co mam na głowie i trochę zapomniałem, że studiuje informatykę :| Chyba czas się wziąć trochę za program o wanie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
No, to tyle, humor trochę lepszy, bo czuje, że może mi się ułożyć, a jak nie, to zawsze mam przegrywowe tagi na mirko.
#film #filmmaking #filmy #robieserial
  • Odpowiedz