Wpis z mikrobloga

#seriale #telewizja

Oglądając te polskie seriale można odnieść nieodparte wrażenie, że w tej Warszawie to tylko się ruchają (w dowolnych konfiguracjach płciowych) i siedzą w kawiarenkach. Ludzie pracują tylko na ostatnich piętrach szklanych biurowców...i to tylko do południa... bo potem są lunche, romanse i człowiek ogólnie nie ma czasu na zbyt wiele poza lansowaniem.
WezelGordyjski - #seriale #telewizja

Oglądając te polskie seriale można odnieść ni...

źródło: comment_kE8H2IKNNlelqTxZaXYtLj6ZfTLndd6r.jpg

Pobierz
  • 32
  • Odpowiedz
@WezelGordyjski: Mnie tylko śmieszy to, że teraz każda karyna, która ze wsi do miasta przyjechała, chce żyć w ten sposób i uważa to za ten słynny wielki świat. Magister z socjologii, wynajem loftu, archiwizacja w korpo za minimalną i co 2 tygodnie imprezy firmowe. HAJ LAFJ XD
  • Odpowiedz
@WezelGordyjski: No z jednej strony fakt, tak to wygląda. A z drugiej jakie Ty byś seriale chciał? Oparte na rzeczywistości? Odcinek 40 minut, przez 35 min Zenon pracuje w korpo a przez ostatnie 5 minut wraca do domu autobusem w którym śpi śmierdzący żul? :D
  • Odpowiedz
Oglądając te polskie seriale


@WezelGordyjski: a ze tak zapytam: po #!$%@?? xD Tyle swietnych seriali fabularnych wyszlo i caly czas wychodzi, a istnieja ludzie, ktorzy marnuja czas na polskie gowno sitcomy, nigdy tego nie ogarne
  • Odpowiedz
@WezelGordyjski: pal licho jeszcze to, po prostu nudna fabuła (czy też jej brak), ale do szewskiej pasji mnie doprowadza jak widzę w buciorach po domu i hop, leży na kanapie! kręci się w jedną i drugą stronę, wyciera podeszwę o poduszki, no zdzierżyć nie mogę i tak kończy się moje poszukiwanie czegoś bezmózgiego do szybkiego obiadu...
  • Odpowiedz