Wpis z mikrobloga

#reddit #ios

Przetestowałem chyba wszystkie aplikacje na iOS do przegladania reddita, sprawa wyglada tak:

1. Wszystkie z nich sa nieporównywalnie gorsze od tych na #android (Boost i Relay najlepsze na tamten system swoją drogą)

2.

Najlepszą aplikacją jest dla mnie Submarine. Kosztuje 2 euro, ale nie jest to aż tak dużo. Brakuje jej kilku rzeczy ale jest stale update'owana wiec bardzo możliwe, ze w przyszłości zostaną dodane. Interfejs jest przejrzysty a obsługa po chwili przyzwyczajenia staje sie całkiem wygodna.

Drugie miejsce zajmuje narwhal, chyba najładniejszy interfejs ze wszystkich, opcja wyłączenia reklam przez udostępnięnie aplikacji raz na miesiąc - #profit. Denerwuje mnie kilka rozwiązań, ale nadrabia to trybem wyświetlania postów w trybie galerii (tego mi najbardziej brakuje w Submarine).

Trzecie miejsce dla Bacon Reader. Solidna aplikacja, ale nie tak wygodna i estetyczna jak dwie poprzednie. Do tego ma dość inwazyjne reklamy, których usunięcie kosztuje 2-3 euro.

Ciekawą propozycją jest też Antenna. Interfejs wyglada jak sprzed 5 lat, ale ma zdecydowanie najwiecej funkcji. Najwieksza wada jest niezbyt przejrzysty widok komentarzy (zbyt małe odstępy przy kolejnych poziomach odpowiedzi). Odblokowanie wszystkich funkcji kosztuje 3 euro.

Za jakiś czas powinny wyjsć aplikacje ApolloApp i Comet. Zapowiadają sie bardzo ciekawie i mam nadzieje, ze nadrobią zaległości ajfonowych klientów w stosunku do Androida.

#iphone #aplikacje
kocham_jeze - #reddit #ios 

Przetestowałem chyba wszystkie aplikacje na iOS do przeg...

źródło: comment_YJMbqHCLKT45C7RIdVuHdswmj054r4ig.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
@wysuszony: Używałem go jakoś przez 2 lata, dopóki nie odkryłem ostatnio Boost. Ma coś takiego w sobie, że przypadł mi do gustu dużo bardziej.

@kielonek: Yup, dziwny i trochę niewygodny interfejs, średnio mi się spodobało. Te które wymieniłem są dużo lepsze.
  • Odpowiedz
@kocham_jeze: na Androida najlepszy jest reddit is fun. Boost i Relay może są trochę ładniejsze, ale reddit is fun ma najlepszy design jeśli chodzi o ilość contentu mieszczącego się na ekranie.
  • Odpowiedz
@Smookie: A czym tobie tak podpasował? I używałeś klientów na android które wymieniłem? Pytam z ciekawości jakby co, nie chce sie kłócić o aplikacje bo każdemu coś innego pasuje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz