Wpis z mikrobloga

Witajcie Mirki.
W związku z sporym zainteresowaniem kupnem MiBanda za ~11zł dodaję wpis.
Aby kupić MiBanda w tej cenie musisz:
1. Założyć konto z refa na GivingAssistant (Byłoby miło gdyby z mojego - piszcie PW Mirasy)
2. Mieć kupon 5/10 na Banggood
3. Mieć 31zł ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Link: http://www.banggood.com/Original-Xiaomi-Miband-Bluetooth-Smart-Bracelet-For-Mobile-Phone-p-937201.html

Cena: 13.09$ - kupon 5/10 z bg = 8.09$ - zwrot 5$ i 3% = 2,84$ czyli mi band za ok. 11 zł. Powodzenia. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Na PW mogę wysłać instrukcję jak to wszystko zrobić oraz dla zainteresowanych link do mojego refa, dzięki któremu i ja skorzystam. Powodzenia Mirki. :)
Myślę, że miBand za 11cbl kwalifikuje się na tag # cebuladeals. Jeśli nie usunę go.


Uwaga - tak jak pisał @psposki zwrot z GA jest po dwóch miesiącach. Dlatego trzeba mieć 31zł.
Ps. MiBanda możecie RGB (kolorowe diody) możecie mieć za ~22zł - też dobra cena.

#banggood #xiaomi #miband #cebuladeals
  • 24
@czerwonyziemniak: Ja na Gearbest wykorzystałem kupując tel jeszcze miesiąc i chyba będę mógł wypłacić, ale na BG za drona 40 dolarów dostałem 2$ to jest 5% ( ͡º ͜ʖ͡º) właśnie sobie o tym przypomniałem.
@bartan1002: Spoko gdyby tylko mnie interesowały bransoletki to bym się zakręcił, jak już miałbym coś nosić na nadgarstku to żeby chociaż godzinę pokazywało...