Wpis z mikrobloga

Mirki znające się na komórkach, doradźcie! Poszukuję wzmocnionego telefonu (nie będę go używać jako młotka, ale ma się nie rozwalić po kilku upadkach i nie paść po zmianie piosenek na deszczu). Wymagane cechy: dual sim, cena do 600 zł, w miarę ludzki wygląd (myphone hammer to niezły przykład czego pod kątem estetycznym nie chcę), no i czym mniejszy tym lepiej.
Nie zależy mi na marce, mam gdzieś aparaty, i inne bajery. Androidem i gps nie pogardzę, ale przeżyć bez nich też przeżyję.
Jakieś pomysły? :)

#telefony
  • 8
@Solitary_Man: Raczej smartfon, ew. qwerty, bo chyba już ciężko byłoby mi się przyzwyczaić do pisania smsów na standardowej klawiaturze.
P.S. Istnieją wytrzymałe i ładne - odziedziczyłam kiedyś motorolę defy i spełniała oba warunki :) (też ją rozwaliłam, ale chyba po roku, czy dwóch, a randomowy samsung wytrzymał tylko 5 miesięcy)

@stoprocent: Trochę duży, ale faktycznie wygląda na coś co mogłoby mi podpasić, zaraz się biorę za szukanie specyfikacji :) Oby
@Odczarowana: ma dual sima, android 5.1 lte 4g, 13mpx foto, jest niezniszczalny, idealnie spasowany i nie jest duzy standard 5 cali, tyle ze ciezszy no bo bateria wieksza. 105$ na ali przyszlo bez vat, szczerze polecam.