Wpis z mikrobloga

@shusty: Ja mam 12GB i stwierdzam, że jest ciężkie. Ale nie w kontekście zajętości ramu, a w tym, że trzeba czekać aż system coś przemieli
  • Odpowiedz
@fervi: To dalej współczuję, bo nie wiem dlaczego mi potrafi na maszynie wirtualnej hostowany na Win$hicie nawet śmigać bez zauważalnego ułamka sekundy opóźnienia.
  • Odpowiedz
@shusty: Przyzwyczajenie z Windowsa.
We wszelkich OpenBoksach byle jaka akcja daje bardzo szybką reakcję. Coś na zasadzie wciśnięcia przycisku na klawiaturze. Trwa to bardzo mało czasu, tak samo większość operacji w OpenBoksach itd.
  • Odpowiedz
@systemd: Stanowczo nie podoba mi się kierunek rozwoju. Wszystko jest bajerami, a nie widzę faktycznie użytecznych i rewolucyjnych rzeczy. Pamiętam gdy KDE 4 wychodziło i była burza mózgów z różnymi szkicami. Sporo z nich nie zostało zaimplementowanych nigdy, a wydawały się naprawdę super.
  • Odpowiedz
@dad1111: Imho jest dokładnie tak samo jak z pierwszymi KDE4- zostało to za wcześnie wydane, powinno w dalszym ciągu być dostępne jako beta i tylko dla chętnych. Sam dalej siedzę na KDE4 z Debian8 i jak na razie KDE5 ma wycięte za dużo rzeczy do których się przyzwyczaiłem żebym rozważał zmianę. Użyteczne rzeczy pewnie dojdą kiedy więcej ludzi będzie z tego korzystać i pisać plasmoidy i dodatkowe moduły do aplikacji.
  • Odpowiedz
Supcio, ciekawe czy naprawili #!$%@? bug z ekranami, mianowicie po wpieciu della do stacji dokujacej (+2 monitory) plasma sie wykłada, segfault i pozdro ;-)

Problem jest na archu oraz mint więc wydaje się, żę nie tylko distro
  • Odpowiedz