Wpis z mikrobloga

@Gruszka1992: Pamiętaj też, że udział państw europejskich w walkach z ISIS nie ma żadnego związku z atakami terrorystycznymi.

Wszystko jest spowodowane wyłącznie tym, że Merkel zaprosiła uchodźców
  • Odpowiedz
@ediz4: Czyli uważasz, że Europa chciała przyjąć kogoś kto postanowił zabić niewinne osoby? Do tego nie ma informacji kto przeprowadził ten zamach. Może się jeszcze okazać, że to Polak.
  • Odpowiedz
@Gruszka1992: No ale tak było. Sam widziałem @alkan jak przepuszczał araba z bomba przez bramki. Pytam Alkan wtf a on spoko marian to mój kuzyn ma doktorat z socjologii. A ta bomba? Lol to nie bomba tylko pudełko dla kota. #!$%@? mogłem go powstrzymać:/:/:/
  • Odpowiedz
  • 0
@ediz4: nikt nikogo nie zapraszał. WPUSZCZENIE uchodźców jak już.

poza tym jakoś przez lata przed kryzysem uchodzczym zamachy również miały miejsce
  • Odpowiedz
@Riddick: Dlaczego ma to mityczne lewactwo bronić kogoś kto zabija ludzi? To domena prawaków chwaląca zamachowców (Breivik ma na wykopie bardzo duży poklask dla swoich czynów wśród prawicowej części)
  • Odpowiedz
@marianbaczal: Pozwoliłem kuzynowi popełnić samobójstwo, bo uznałem, że to najbardziej humanitarny sposób postępowania z kimś po socjologii. :/ A tak przynajmniej nadał swojemu życiu jakiś sens.
  • Odpowiedz
@Gruszka1992: Jeśli jest ogromne prawdopodobieństwo że wśród 100 ludzi jest jeden który będzie chciał się wysadzić w powietrze a Ty nie jesteś w stanie go wyłowić to nie przyjmujesz nikogo. Przecież już od początku kryzysu imigracyjnego państwo Islamskie mówiło o zamachach.
  • Odpowiedz
@ediz4:

Jeśli jest ogromne prawdopodobieństwo że wśród 100 ludzi jest jeden który będzie chciał się wysadzić w powietrze


Wiesz, że takim zdaniem może się kierować każdy kraj nie wpuszczając nikogo? Wielka Brytania może tak powiedzieć o Polakach. Polacy o Ukraińcach. I tak dalej, i tak
  • Odpowiedz
@BojWhucie: nie tylko wykopowych, a i tych prawdziwych, którzy mają wpływ na politykę swoich krajów. Szybko trzeba kreować panikę, bo spanikowany lud przyjmie swojego wybawcę z pocałowaniem ręki i łyknie każdą zmianę w prawie bez zastanowienia.
  • Odpowiedz
@Gruszka1992:

Wielka Brytania może tak powiedzieć o Polakach. Polacy o Ukraińcach. I tak dalej, i tak dalej...

Może powiedzieć? To żart? Poproszę jakąś przesłankę? Kiedy ostatnio jakaś grupa Polaków organizowała jakieś zamachy na terytorium obcego państwa. W czasie II wojny światowej?
Państwo Islamskie mówiło że wśród uchodźców będą zamachowcy i to się potwierdziło. Do tego wysyła ekipy które werbują już na miejscu kolejne bojówki radykalnych muzułmanów których w Belgii, Holandii i Francji jest
  • Odpowiedz