Wpis z mikrobloga

@JestemFenkiem: nie bądź pieniaczem.. miały być przeprosiny? są przeprosiny.. są propozycje zmian i trwają prace nad wprowadzeniem jawnej moderacji.. kolejna wróżka która czyta w myślach i wie wszystko lepiej zamiast dać szansę sytuacji się rozwinąć.
@JestemFenkiem: no ale skąd wiesz że nie są szczerze? może i konsultowane żeby nie jebnąć kolejnej gafy i nikogo nie urazić.. to że konsultowane to nie znaczy że nie są szczere..

jakbym narobił takiego syfu to sam bym się pewnie schował na parę dni żeby przemyśleć z której strony to w ogóle ugryźć i przeczekać główną falę hejtu..

weź się ogarnij, bo z takim podejściem nic się nie zmieni i w
@WlasciwosciBetonu: Widzę, że z kolegą to można długie i rzeczowe dyskusje prowadzić.

@nocnyfarmer86: nie walczę i nie walczyłem. Po prostu nie uważam, że teraźniejsze zapewnienia będą zrealizowane. W dodatku z własnej inicjatywy administracja nawet by nie rozpoczęła myśli o zmianach. Wg. mnie pozostawienie stronniczej moderacji jest jednym z największych błędów i naprawdę nie chodzi mi o ostatnio wstawiane zdjęcia oraz usuwanie postów czy wykopów nawiązujących do nich.