Wpis z mikrobloga

#bank #mbank #ing #oszczedzanie
Mireczki, mam konto w ING, ale już mnie powoli zaczyna wkurzać bo zabrali darmowe wypłaty z bankomatów. Z tego co patrzę to najkorzystniejsze jest chyba ekonto plus w mbanku, jako, że spełniam wszystkie warunki to miałbym najważniejsze rzeczy za darmo i wszystkie bankomaty. Ale jeszcze chciałbym otworzyć sobie jakieś oszczędnościowe i tu mbank wypada blado. A chyba jednak lepiej mieć oba w tym samym banku, bo zazwyczaj przelewy są bezpłatne tylko jak są wewnętrzne. A więc pytanie: Jaki zestaw konto + konto oszczędnościowe byście polecili?
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@franczi: Zerknij na ofertę Banku SMART jeśli nie przeraża Cię bank bez placówek. Jedyne konto bez opłat (nie ma żadnych warunków) na rynku + przyzwoite konto oszczędnościowe. Musisz tylko pamiętać, że promocyjne oprocentowanie nie trwa wiecznie i tylko do określonej kwoty - chyba 10k złota.
  • Odpowiedz
@franczi Ja to tu tylko zostawię. (Na tyle przydatne na ile ludzie chętnie biorą udział w wypełnianiu. Jeśli nie skorzystasz to może chociaż zaplusuj, może z czasem więcej ludzi dołoży swoją cegiełkę i będzie to stanowiło przydatną bazę do porównania kont dla innych)
  • Odpowiedz