Wpis z mikrobloga

Trzymajcie mnie, bo nie wytrzymam.

Wychodząc dzisiaj z licbazy dostałem mandat za przechodzenie przez pasy na czerwonym świetle. Pomijając wszelkie kontrowersje związane z tym wykroczeniem (przechodziłem jako jeden z wielu, końcówka zielonego światła, brak ruchu samochodowego), to najgorsze działo się już w czasie spisywania moich danych. "Partnerzy" najpierw wyśmiali moje miejsce zamieszkania, następnie szkołę. Wyglądało to tak, jakby mieli ogromne kompleksy. Powtarzali co jakiś czas, że liceum i tak nie pozwoli mi nic w życiu osiągnąć, skoro nawet kodeksu wykroczeń nie znam oraz wspominali ich wspaniałe chwile w akademii policyjnej. Nie mówiąc już o tym, że Panowie prezentowali naprawdę żenujący poziom swojego "oficjalnego" języka, tak jak mówiłem wcześniej, stale starając się mnie wyśmiać. Udało im się również kilka razy obrazić obecną władzę (jak tak dalej pójdzie, to za takie rzeczy karać Cię będą poważniejsze służby). Nie dałem się wyprowadzić z równowagi, aczkolwiek nie dyskutowałem też z nimi specjalnie ( ͡° ʖ̯ ͡°) Wszystko to na oczach moich kilku znajomych, którzy też doczekali się kilku komentarzy.

Nie wierzę, że Ci goście naprawdę zdali jakieś egzaminy. Spotkałem się z policją w kilku krajach Europy i Świata, ale nigdy z tak czystym chamstwem i nieprofesjonalizmem. Naprawdę jest mi przykro, że takie służby mundurowe funkcjonują w Polsce (,)

#policja #katowice #bekazpodludzi
  • 8