Wpis z mikrobloga

@goferos: mam nadzieje wiesz, że dotychczasowy Facebook działa na BB10 tylko do końca marca, później tylko przez przeglądarkę lub przez jakoś aplikację na emulatorze Android.

Jak chcesz BB to na pewno zaoszczędzisz z 30-40% ceny z powodu powyższej sytuacji.
@Gibbon:

Można nie aktualizować aplikacji.

Big deal, I'll just keep the old version, right? Nope. That will stop working as of March 31st, 2016


:)

co do wersji android, szczególnie tej oficjalnej, która miałem okazję testować na Q10 to całkowicie mija się z celem z względu na powiadomienia w hubie oraz lagowanie aplikacji.

Oczywiście aplikację nadal mamy, ale jako :/
@CichyWiatr: szczerze powiedziawszy to FB mało mnie interesuje bo rzadko korzystam, zmianę odnotowałem ale żeby tak się tym podniecać?

Telefon ma dzwonić, pisać sms, maile, whatsapp bardzo dużo, no i wykop ofc;) parę innych pierdół też się znajdzie. Mój różowy podobnie, także jeśli będzie niższa cena jak nie będzie FB to dla mnie jak najbardziej.
@goferos: WhatsApp też zakończył wsparcie dla BB10 ( ͡° ͜ʖ ͡°) Sam używałem praktycznie tylko BB od około 7 lat i byłem zafascynowany BB10 ale ostatnia polityka tak mnie zniechęciła, że przesiadłem się na iP5S...