Wpis z mikrobloga

Ogłaszam ogólnonarodowy bojkot wszelkich taxi. Jedźcie uberem, autobusem, rowerem, idźcie na piechotę. Niech te brzuchate wiecznie nadęte janusze w swoich gównosamochodach gniją.
#taxi #uber
  • 33
  • Odpowiedz
@kinlej: pewnie. Znajdzie się 5 czy 10 taksówkarzy w Polsce co zrobią syf i już każdy taksówkarz zły. Elito internetu. Smutno mi jak widzę tyle plusów.
  • Odpowiedz
@kinlej: Póki we Wrocławiu nie odpieprzają to do wrocławskich taksówek nic nie mam. Nie wiem, czemu taksówkarze z innych miast mają za warszawskich obrywać ;d
  • Odpowiedz
szparę między pociągiem a peronem (tak się złożyło, że na Wyścigach w tym samym czasie wpadł w nią także człowiek, więc pociąg skończył bieg właśnie w Oliwie). Dzielny tata zaczął szukać pomocy i poprosił o nią dwóch funkcjonariuszy ochrony kolei, którzy momentalnie zaczęli pocieszać tę małą bidulkę. Poczekali, aż pociąg od


@xaoc: Widział Pan protesty taksówkarzy, nawet w warszawie ? Nie, to nie było 5 czy 10 taksówkarzy.
  • Odpowiedz
Hola hola, na krakowskiego icar-a złego słowa nie powiem. Mają tanie przejazdy i nigdy nie spotkałem się z kierowcą który by budził moje zastrzeżenia.

Takie generalizowanie że każde taxi to janusz w gównosamochodzie jest słabe, ostatnio dobry film o tym zrobił Sci Fun.
Jednak widzę że wiele mirków wydało już wyrok o czym świadczą plusy u op.
  • Odpowiedz